Küsimus:
Millised on mõned suurepärased OS X-i mängud?
Nippysaurus
2010-08-27 08:39:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vaatamata "subjektiivsele" küsimusele, on see Apple'i platvormi uustulnukatele kasulik ja aitab puuduvat mängukogukonda.

Mis on teie lemmikmängud OS X-is?

Reeglid:

  1. Piirake ühe rakendusega ühe vastuse kohta.
  2. Lisage rakenduse lühikirjeldus
  3. Lisage veebisaidile link võimaluse korral rakenduse nimes (otseseid allalaadimisi pole).
  4. Mängu tsiteerimisel kasutage ## [mängu nimi] (link).

Ainult Mac Palun palun OS X-i mänge. IOS-i mängud on teises küsimuses.

Vastused oleksid vähem "iludusvõistlus" ja oleks rohkem kasulikud, kui vastused oleksid lisatud ** reegel 5. Selgitage, miks see mäng on ühe või mitme lausega suurepärane. ** (kordusväärtus, sobib lühikeseks lõbustuseks, kuid ei saa kunagi vanad, keerukad mõistatused)
Samuti oleks tore lisada ekraanipilt mängust endast, mitte sissejuhatusest või treilerist.
30 vastused:
#1
+28
Can Berk Güder
2010-08-27 16:35:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

portaal

Portal ™ on Valve uus ühe mängijaga mäng. Salapärases Aperture Science Laboratories asuvat portaali on nimetatud üheks kõige uuendusmeelsemaks uueks mänguks silmapiiril ja see pakub mängijatele tundide viisi ainulaadset mängimist.

+1 portaali jaoks. Kuna see on Steamis, siis arvan, et saate oma litsentsi vahetajana uuesti kasutada.
@Nippysaurus: Ärge võtke sellises küsitluses vastu ühtegi vastust. Las lihtsalt hääled otsustavad, mis tippu jõuab.
Portaal 2 on fantastiline järeltulija! Väga soovitatav.
#2
+26
Fishtoaster
2010-08-27 18:16:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Goo maailm

Füüsikal põhinev puzzle mäng, kus erinevate ülesannete täitmiseks peate ehitama Goo pallidega struktuure. Sellel on väga lahe ja veider, kui veidi pime atmosfäär.

#3
+14
Carmine Paolino
2010-08-27 19:21:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Civilization IV

Oma Wikipedia lehelt:

Civilization IV on kordamängupõhine mäng mille mängija ehitab impeeriumi väga piiratud esialgsetest ressurssidest. Kõik tavalised täispikad mängud algavad 4000 eKr asukaga, kes ehitab ühe linna. Sealt laiendab mängija impeeriumi, võideldes samal ajal konkureerivate riikidega, kasutades geograafiat, arendades infrastruktuuri ning soodustades teaduse ja kultuuri arengut. Vaikimisi võivad mängijad mängu võita, saavutades ühe viiest eesmärgist: kõigi teiste tsivilisatsioonide vallutamine, maailma maa ja elanikkonna ülimuslikkuse kontrollimine, Alpha Centauri tähesüsteemis esimese magamiskoha maandumine, Kultuurireitingute tõstmine kolm erinevat linna "legendaarsele" tasemele või kuulutades ÜRO kaudu populaarsusvalimistel võitjaks "maailma liider". Kui mängu kell saab otsa (vaikimisi aastal 2050 pKr), kui ükski neist eesmärkidest pole ühegi riigi poolt täidetud, kuulutatakse võitjaks kõrgeima punktisummaga riik.

See on üks kõige läbimõeldum ja sõltuvust tekitavam mäng, mida olen kunagi mänginud. Ei saa oodata versiooni V.

Enim sõltuvust tekitav mäng KUNAGI!
#4
+13
Ermiar
2010-08-27 20:57:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Team Fortress 2

Team Fortress® 2 (TF2) on mängu järg, mis pani kaardipõhise mitme mängijaga meeskonnasõja kaardile. Selle aasta oodatuim online-põnevusmäng TF2 pakub uusi mängutüüpe, Valve järgmise põlvkonna animatsioonitehnoloogia abil loodud allkirjakunsti stiili, püsivat mängijastatistikat ja muud.

Erinevalt teistest klassikamängudest, mis pakuvad Ainult mitmesuguste võitlusklasside jaoks pakub Team Fortress 2 tohutult erinevaid klasse, mis pakuvad laia valikut taktikalisi võimeid ja isiksusi ning pakuvad erinevaid mängijaoskusi.

Mängige leegi viskava püroona , ruumi puhastamine Heavy või maskeeringute meister Spioon. Teiste klasside hulka kuuluvad: skaut, snaiper, meedik, insener, demoman või sõdur.

TF2 sisaldab kõigi seni välja antud allikapõhiste mängude kõige arenenumat graafikat ja kõige põnevamat klassipõhist tegevust, mis eales loodud .

Ja nüüd on see tasuta mängitav!
#5
+12
Nippysaurus
2010-08-27 08:43:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

StarCraft II

Wikipedia lehelt:

StarCraft II: Wings of Liberty on sõjavägi ulme reaalajas strateegiline videomäng, mille on välja töötanud Blizzard Entertainment kui jätk 1998. aasta auhinnatud videomängule StarCraft. 27. juulil 2010 välja antud StarCraft II jaguneb kolmeks osaks: põhimäng alapealkirjaga Wings of Liberty ja kaheks laienduspaketiks: Heart of the Swarm ja Legacy of the Void. Linn asub 26. sajandil Linnutee galaktika kauges osas ning mäng on üles ehitatud kolme liigi ümber: terraanid, Maalt pärit eksiilid; Zerg - insektoidsete geneetiliste assimilaatorite rass; ja Protoss, tohutu psioonilise jõuga liik. Vabaduse tiivad keskenduvad terraanidele, samas kui laiendused Sülem südame ja tühisuse pärand keskenduvad vastavalt Zergidele ja Protossidele. Mäng on seatud neli aastat pärast StarCraft: Brood War'i sündmusi ja järgib Jim Raynori ärakasutamist, kui ta juhib mässuliste rühma autokraatliku Terran Dominioni vastu. Mäng sisaldab nii uusi kui ka tagasipöörduvaid tegelasi ning asukohti algsest mängust.

NII Vinge! Selleks on vaja ekraanipilte Thb TB
#6
+11
Jacob Gorban
2010-08-27 17:50:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Braid

Kindlasti kõige originaalsem platvorm, mida ma kunagi mänginud olen. Selle mõistatused on huvitavad, sest te manipuleerite ka ajaga, mida ma pole kunagi üheski teises mängus näinud.

Graafika on ilus, lugu huvitav ja mängude mäng fantastiline.

Tõenäoliselt pole te kunagi näinud Pärsia ajavööndi printsi, kust saaksite aega tagasi saada.
#7
+10
Carmine Paolino
2010-08-28 17:26:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Half-Life 2

Half-Life® 2, võttes originaali pinge, väljakutse ja vistseraalse laengu ning lisades hämmastavat uut realismi ja reageerimisvõimet avab ukse maailma, kus mängija kohalolek mõjutab kõike ümbritsevat, alates füüsilisest keskkonnast kuni nii sõprade kui ka vaenlaste käitumiseni ja isegi emotsioonideni.

Mängija võtab taas üles teadustöötaja varba Gordon Freeman, kes satub välismaalaste poolt nakatunud Maale luu peale, selle ressursid on ammendatud, elanikkond vähenemas. Freeman on surutud kadestamatusse rolli, päästes maailma valest, mille ta Musta Mesa juurde vallandas. Ja paljud inimesed, kellest ta hoolib, loodavad temale.

Half-Life 2 1. osa

Half-Life ® 2: Esimene osa on Valve loodud seikluste seeriast esimene, mis laiendab Half-Life® 2 ühe mängija kogemust.

Astudes dr Gordon Freemani ohtu ülikonda, seisate silmitsi viivitamatu mõju teie tegevusele linnas 17 ja tsitadellis. Liituge uuesti Alyx Vance'i ja tema roboti Koeraga, et taas aidata inimeste vastupanu nende meeleheitlikus lahingus kombinaadi totalitaarse võõra ähvarduse vastu.

Esimene osa näitab Alyxi võitlusoskusi ja teadmisi linnast 17 kui mängijast võitleb temaga kõrvuti selles 4–6-tunnises seikluses, mis on suurema tihedusega ja üksikasjalikum kui mitteepisoodilised väljaanded.

Half-Life 2, 2. osa

Half-Life® 2: Episode Two on Valve loodud uute mängude triloogia teine, mis laiendab auhinnatud ja enimmüüdud Half-Life® seiklust.

Dr Gordon Freemanina nähti teid viimati linnast 17 koos Alyx Vance'iga väljumisel, kui tsitadell puhkes teadmata ulatusega tormi keskel. Teises osas peate Valge metsa läbides võitlema ja võitlema Ühendatud jõudude vastu, et toimetada Citadelist varastatud ülitähtis infopakett vastupanu teadlaste enklaavi.

Teine osa pikendab auhinnatud Half-Life gameplay ainulaadsete relvade, sõidukite ja äsja sündinud olenditega.

Ilmselt kõigi aegade parim PC-saaga, nüüd Macis. Ma ei suuda uskuda, et keegi seda postitanud pole.

#8
+10
Fishtoaster
2010-08-27 18:11:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Taimed vs zombid

Sõltuv tornitõrjega sarnane mäng Popcapi poolt, kes on mõne suurepärase vabaajamängu looja.

mäng hõlmab majaomanikku, kes kasutab paljusid taimesorte zombide armee tõrjumiseks. Majaomanik peab koos Crazy Dave nimelise naabriga kaitsma majaomaniku maja nii päeval kui öösel, ees- ja tagahoovis (sh ujumisbassein) ning isegi katusel.

Kuigi see on rumal mäng, nautisin ma seda iPadist täielikult ega mänginud seda millelegi ilma multi-touch'ita;)
#9
+9
ubiyubix
2010-08-28 02:52:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Osmos

Sisenege Osmose ümbritsevasse maailma: elegantne, füüsikal põhinev mäng, unenäolised visuaalid ja minimalistlik elektrooniline heliriba.

Teie eesmärk on kasvada teisi motiive neelates. Liigutage ennast, väljutades aine selja taga. Kuid olge tark: aine väljutamine kahandab ka teid. Lõdvestu ... head asjad jõuavad ootajateni.

#10
+8
Am1rr3zA
2010-08-27 14:31:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Machinarium

Machinariumi eesmärk on lahendada rida mõistatusi ja ajutrust. Mõistatusi seob ülemaailm, mis koosneb traditsioonilisest "osuta ja kliki" seiklusloost. Ülemaailma kõige radikaalsem lahkumine on see, et klõpsata saab ainult esemeid, mis on mängijategelase käeulatuses.

#11
+7
TrentEllingsen
2010-08-27 12:30:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

World of Warcraft

oma Wikipedia lehelt:

World of Warcraft, mida sageli nimetatakse WoW on Activision Blizzardi tütarettevõtte Blizzard Entertainment massiivselt mitmikmänguline veebipõhine rollimäng (MMORPG). See on fantaasia Warcrafti universumis neljas välja antud mäng, mille Warcraft tutvustas esmakordselt: Orcs & Humans 1994. aastal. World of Warcraft toimub Azerothi Warcrafti maailmas, umbes neli aastat pärast Blizzardi eelmise sündmuse lõppu. Warcrafti väljaanne, Warcraft III: Tardunud troon. Blizzard Entertainment kuulutas World of Warcraft välja 2. septembril 2001. Mäng ilmus 23. novembril 2004 Warcraft'i frantsiisi 10. aastapäeval.

Märkus. Ole valmis investeerima Mitu tundi.
#12
+6
raimue
2010-08-27 14:49:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Torchlight

Torchlight on Diablo, Fate'i ja kunagi varem välja antud Mythose loojate loodud PC-le mõeldud rollirollimäng. Torchlighti kaevanduslinnas asuv mängija seikleb Emberi miinide saladuste avastamiseks. See pakub täisfunktsionaalset tähemärkide tasandussüsteemi, randomiseeritud vangikonge, koletiste horde ja suuri rüüstamisi.

( KKK-st)

Torchlight for Mac OS X on saadaval Steami kaudu.

+1 taskulambile. Kui teile meeldis Diablo II, siis meeldib teile tõrvikuvalgus.
#13
+5
Can Berk Güder
2010-08-27 16:33:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Counter Strike: Allikas

Counter-Strike: Source (ametlikult lühendatud CS: S) on FPS-i videomäng, mille on välja töötanud Valve Corporation. See on Counter-Strike'i täielik uusversioon, kasutades Source-mängumootorit. Nagu originaalis, seab ka Counter-Strike: Allikas mitmetes voorudes vastumeelse terrorismi meeskonna terroristide meeskonna vastu. Iga vooru võidetakse kas eesmärgi täitmisega (näiteks pommi lõhkamine või pantvangide päästmine) või kõrvaldades kõik vastasmeeskonna liikmed.

http: //et.wikipedia .org / wiki / Counter-Strike: _Source

#14
+5
Scott
2010-08-27 15:18:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Draakoni aeg: päritolu

"Te olete hall korrapidaja, üks viimaseid legendaarsetest eestkostjate rühmadest. Iidse vaenlase tagasitulekuga ja kuningriik haaratud kodusõjas olete saatuse poolt valitud purustatud maade ühendamiseks ja peademoni lõplikuks tapmiseks. Alustage seiklust oma klassi valimisega inimeseks, päkapikkuks või päkapikuks. Siis on see kõik teie otsustada . Teie tehtud valikud juhatavad teid läbi üheksanda aja: draakoniajastu. "

(Bioware'ilt, Balduri värava, Neverwinteri ööd, Tähesõjad: Vana rüütlid loojad Vabariik ja Mass Effect - nii et teate, et see saab olema fantastiline.)

#15
+4
Fishtoaster
2010-08-27 18:04:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peggle ja Peggle Nights

Kui harrastate juhuslikke mänge, on see teie jaoks. See on lihtne, kuid hullult sõltuvust tekitav puzzle mäng, mis on mind läbi viinud paljude igavate loengute kaudu.

#16
+2
Martin Marconcini
2010-08-27 19:14:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bejeweled 2

Pange mängima PopCapi mängu, mis määrab juhuslike mängude standardi! Sobitage sädelevaid kalliskive kolm korraga, et need värvide ja punktidega hoovihma purskaksid. Sobitage neli või enam, et luua toretsevaid jõukalliskive, mis suurendavad teie skoori ja meeleolu säravate kaskaadide ja transistoridega.

#17
+2
Am1rr3zA
2010-08-27 22:31:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enigmo

Enigmo ja Enigmo 2 on vastavalt Pangea Software välja töötatud 2D- ja 3D-arcade-stiilis arvutimängud PC-le, Mac OS X-le ja iPhone OS-ile. Mõlemad hõlmavad teatud ainete õigesse mahutisse viimist. Mõlema mängu muusika salvestas Michael Beckett.

#18
+2
extraneon
2010-08-30 22:31:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Eve Online

EVE on massiliselt mitme mängijaga võrgumäng (MMORPG), mis toimub umbes 20 000 aastat pärast meie aega galaktikas kaugemal. universum. EVE-ga liitumisel võtate endale vastvalminud „Capsuleer“ rolli, mis on suhteliselt väike grupp eliitsete kosmoselaevade piloote, kes on võimelised oma kapslite abil ise võimsaid kosmoselaevu juhtima. Kapsleid nimetatakse sageli "surematuteks", kuna kõrgelt arenenud kapslid, millega nad on seestpoolt ühendatud, on võimelised füüsilise hävingu korral oma teadvuse koheselt enda kloonile laadima.

#19
+2
Peter Štibraný
2010-09-12 17:26:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Altitude

Altitude on mitme mängijaga 2-D õhust lahingumäng. Mängijad juhivad ühte viiest kohandatavast lennukist ja võitlevad meeskondades üle 2D maastike. Kui mängija saab lahingukogemust, saavad nad lahti uued lennukid ja kohandused, mida nimetatakse hüvedeks. Ajakirjandus on mängu kirjeldanud kui Teeworldsi, Team Fortress 2 ja RPG ristamist. Kõrgus on peamiselt veebimäng, kus on mõned võrguühenduseta tülitsemisvõimalused ja botide tugi. Režiime ja tasapinna kohandusi on mitu. Allikas: wikipedia

Kõrgus on saadaval ka Steamis. See sobib suurepäraselt 5-minutise pausi tapmiseks ja ka mõne tunni veetmiseks. See tekitab väga sõltuvust.

#20
+2
segiddins
2012-01-17 08:52:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minecraft

Minecraft on mäng plokkide asetamise kohta, et ehitada kõike, mida võite ette kujutada. Öösel tulevad välja koletised, enne kui see juhtub, ehitage kindlasti peavari. Võib-olla suurim mäng, mida ma kunagi olen mänginud.

#21
+1
Eugene Pyvovarov
2010-08-27 13:56:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Laadige alla Steam Macile ja pääsete juurde paljudele Maci headele mängudele

Steam pole siiski mäng. Nii palju kui tahaksin seda puhtalt Steami vinge põhjal toetada, soovitan teil esitada tegelikke mänge, mitte levitamisplatvorme: p
#22
+1
Fishtoaster
2010-08-27 18:13:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Neverball

Kuna selles loendis hakkavad domineerima rohkem mängijatele suunatud mängud, saan minust vabamängude hääl. Neverball on suurepärane 3D-platvormimäng.

Neverballi peamine mäng põhineb palli liigutamisel gravitatsiooni abil, kallutades mängumaailma, mitte palli otseselt juhtides [2] (see on mõnevõrra sarnane mängule Labürint ilma aukudeta keskel). Hiir (või sarnane osutusseade), klaviatuur või juhtkang kallutavad taset, et suunata pall takistusraja kaudu kindla ajapiiranguga väravasse. Liikuvad platvormid ja muud pöörased objektid takistavad teid, muutes tasemed järk-järgult raskemaks.

#23
+1
DerMike
2010-08-28 16:16:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

X-Moto

2D mootorrattamäng, millel on palju kogukonna loomise tasemeid.

X-Moto on keeruline 2D motokrossi platvormimäng , kus füüsikal on mängimisel ülitähtis roll. Kui soovite, et saaksite kõige raskemad väljakutsed lõpule viia, peate oma jalgratast juhtima oma piirini.

Mulle meeldib X-Motot mängida väikese pausi ajal. Enamik tasemeid on üsna lühikesed. See pole mäng, mille mängimiseks kulub tunde - kuid võite investeerida mõnda aega.

#24
+1
diimdeep
2011-06-19 11:51:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teemailmad

on tasuta avatud lähtekoodiga kiire tempoga külgsuunas keritav ainult mitme mängijaga arvutimäng. Mäng sisaldab lihtsat koomiksiteemalist graafikat ja füüsikat ning tugineb suuresti klassikalistele laskurrelvadele ja mängule. Juhtnupud on suuresti inspireeritud arvutimängude žanrist First-person shooter.

Väga sõltuvust tekitav mäng, see on Quake3 2-D rakendamine

See tundub lapsik, aga tegelikult on see nii lõbus! Huvitav, kuidas nad said selle ainult 12 MB suuruseks ja kasutavad sõna otseses mõttes nagu NO süsteemi ressursse. Ebatavaliselt lõbus ja väga stabiilne / tõhus mäng!
#25
  0
neoneye
2010-08-28 17:01:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Orkide hordid

Orkide hordid on "tornikaitse" mäng, mille käigus peate ehitama müüre ja surmavaid torne, et kaitsta oma küla tekkivate orkide eest sellest, mida külavanemad nimetavad: "Tõeliselt halbade asjade hõõguv portaal, mida peaksime juba ammu müüritama." Kahjuks pole portaal müüritud ja orkid on väga-väga näljased. Kui 20 orki jõuab teie külla, olete röstitud.

#26
  0
Jasarien
2011-04-27 16:34:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Freespace 2

Mäng jätkub loost pärit Descent: FreeSpace'ist, pannes mängija taas salapäraste tulnukate vastu võitleva piloodi rolli, šivanid. Inimrassi ja selle tulnukast Vasudani liitlaste kaitsmisel osaleb mängija ka Vasudani (Valgusvasar) ja Inimjõudude (Neo Terrani rinne) jõudude mässu mahasurumises, kes ei soovi omavahel koostööd teha.

Link viib projekti Freespace Source Code projekti, kuna algne mäng oli ainult Windows. Alates lähtekoodi avaldamisest on olnud Maci ja Linuxi versioone ning graafika ja tekstuuride tohutuid täiustusi.

Kogukond on elus ja hea uute kampaaniate ja isegi täielike konversioonide väljatöötamisel.

Mängimiseks on vaja algset mängu sisu. Selle saate haarata saidilt http://www.gog.com/en/gamecard/freespace_2 (kirjutamise ajal 5,99 dollarit). Kindlasti tasub seda.

#27
  0
Pierre Watelet
2011-04-27 16:58:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Battlefield 2142

Mitme mängijaga veebipõhine FPS-mäng. Minu jaoks üks Battlefieldi mänguseeria parimatest jätkudest. Režiim "Titan" on tõesti sajandi parim mängustrateegia idee.

#28
  0
diimdeep
2011-06-19 11:59:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

War§ow

Tasuta kiire tempoga FPS

Asub futuristlikus koomiksilaadses maailmas, kus raketiheitjatega sead ja lasergunit kandvad küberpungid rändavad tänavatel, Warsow on Windowsi, Linuxi ja Mac OS X-i jaoks täiesti tasuta kiire tempoga esimese isiku laskur (FPS).

Kiirus ja liikumine, see on Warsow. Nagu tõeline kübervõistleja, hüppate, kriipsutate, põgenete ja saate hüpata läbi mängu. Haara need jõuallikad enne, kui vaenlane seda teeb, istuta pomm enne, kui keegi sind näeb, ja varasta vaenlase lipp enne, kui keegi teab, mis toimub!

See on täiustatud ning täielik tasuta ja platvormidevaheline platvorm Quake 3 alternatiiv.

#29
  0
Dirty-flow
2012-08-28 14:09:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Counter-Strike: ülemaailmne solvav

Counter-Strike: Global Offensive on veebipõhine esimese isiku laskur, mille on välja töötanud Valve Corporation ja Hidden Path Entertainment, kes samuti säilitas Counter-Strike: Allikas pärast selle ilmumist. See on Counter-Strike'i frantsiisi neljas mäng, välja arvatud Counter-Strike Neo ja Counter-Strike Online. See sisaldab klassikalist sisu, näiteks vanu kaarte, samuti täiesti uusi kaarte, tähemärke ja mängurežiime. See toetab mängude leidmist ja edetabeleid
Microsoft Windowsi, Mac OS X ja PlayStation 3 mängijate vahel kavandati platvormidevahelist multiplayerit, kuid süsteemide värskendamissageduse erinevuste tõttu piirdus see lõpuks PC ja Maciga uued relvad ja varustus, mida varasemates osades pole nähtud, eriti Molotovi kokteil, mis katab ajutiselt väikese põlenguala, mistõttu on võimatu läbida kahjustusi tegemata

#30
  0
Mort
2012-08-28 19:52:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovige Trine või Trine 2:

Trine ja Trine 2 on küljelt keritav tegevusmäng, mõistatused ja platvorm. / p>

Mängid ühe kolmest kangelasest, kes teevad fantastilises muinasjutumaailmas end ohtudest läbi.

Füüsikalised mõistatused tule, vee, gravitatsiooni ja maagiaga; Pahad Goblinid; Ronige lummatud metsa kõige kõrgemate puude ja tornide otsa!

Mõlemas mängus on graafika tõeliselt muljetavaldav. Trine2 for mac jaoks on demo.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...