Küsimus:
Veenduge, et iTunes'i kirjed on tegelikult kettal
Raj More
2010-09-13 16:12:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on iTunes'is (Windows 7) poolteist tonni laule. Hiljuti konsolideerisin oma kogu kolmest erinevast kõvakettast.

Kustutasin ka mõned soovimatud muusikakaustad oma C-draivilt (kuid unustasin loendi teha, et saaksin kustutada iTunesist).

Soovin kontrollida, kas kõik teegi lood on kettal olemas.

Mul on füüsiliselt võimatu lihtsalt iga lugu ükshaaval esitada, et saate teada, kas see on olemas või mitte.

Ma tean, et selleks pean oma kõvakettad lahti ühendama (lihtsalt hoidke C-draivi).

Ma tean, et saan teeki eksportida ja kontrollige puhtalt file: // D / ja file: // E / olemasolu, kuid see ei hõlma C-draivist eemale puhutud muusikafaile.

Kuidas kontrollida, kas kõigi iTunes'i kirjete minu C-draivil on füüsiliselt kehtiv fail?

Kolm vastused:
#1
+15
sentinel
2010-10-06 03:41:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 1. Valige Muuda> Vali kõik.

 2. Valige nüüd valikust Fail> Uus esitusloend. Helistage esitusloendiks "Olemas". Sellesse esitusloendisse lisatakse ainult kettal olevad loendid.

 3. Looge nüüd nutikas esitusloend nimega "Pole olemas" tingimustega: Playlist is not " Olemas " ja Meediumitüüp on Muusika .

Nutikas esitusloend nimega" Pole olemas "sisaldab nüüd kõiki heli loendeid mida kettal pole. Nende kirjete eemaldamiseks valige kõik ja hoidke klahvi Shift all, kui vajutate Kustuta.

Kas see sobib teie jaoks? Ma teen ilmselt midagi valesti :-( Põhimõtteliselt sain nimekirja oma taskuhäälingusaadetest.
Olen parandanud taskuhäälingusaadete välistamise lahendust. Terviseks!
#2
+2
VonWilschke
2012-03-21 14:47:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutaja "sentinel" lähenemine on lihtne ja elegantne, kuid ma ei saa seda toimima panna. Sammud 1 & 2 loob esitusloendi, kus on KÕIK üksused, sealhulgas teegis olevad üksused, millel pole kettal faile. Vali kõik 1. etapis valib kõik üksused, olenemata sellest, kas need on kettal või mitte, ja seega sisaldab valiku põhjal loodud esitusloend ka valesid kirjeid. Seetõttu ei anna 3. etapp midagi. (Kas mul on millestki puudu?)

Vahepeal leidsin mujalt postituse kelleltki, kes teda 2005. aastal dlegroseks nimetas, ja kuigi see on lahendus, töötab see siiski:

 1. Hoiatus: selle toimimiseks peate vormis Saada teave kasutama välja, mida te ei kasuta ega hooli, sest lõpuks kustutate selles loos iga loo kohta olemasoleva teabe raamatukogus. Selles näites hakkame kasutama BPM-i (lööki minutis), kuna seda tundub harva kasutatav ja see pole enamiku inimeste jaoks oluline. Kui BPM on teie jaoks oluline, siis ärge tehke seda või leidke mõni muu väli, mis teid ei huvita. Peate kasutama vormi Saada teave muudetavat välja.

 2. Kuvage oma muusikakogu.

 3. Lisage BPM oma vaate veerg (paremklõpsake Windowsi veerupäistel ja valige Beats Minute).

 4. Muuda >> Vali kõik

 5. Avage vorm Hangi teave (Fail >> Hangi teavet, VÕI Ctrl-I, VÕI paremklõpsake ühte valitud üksustest ja valige Hangi teavet). Veenduge, et kõik teie laulud on endiselt valitud ja et vormi Hangi teavet ülaosas olev pealkiri ütleb "Mitme elemendi teave".

 6. Muutke välja BPM väärtuseks 999, tehke veenduge, et selle välja kõrval olev märkeruut on vormis ainuke, nii et muud andmed ei muutu, seejärel klõpsake nuppu OK ja oodake, kuni teek muudatuse töötleb. See muudab üksusi ainult siis, kui iTunes leiab faili kettalt.

 7. BPM-i järgi sortimiseks klõpsake veeru päist BPM. Kõik, millel on tühi BPM või BPM pole võrdne 999-ga, on puuduv fail. Kuna sorteerisite, näete kõiki puuduvaid esemeid koos. Valige puuduvate üksuste plokk ja kustutage need.

 8. Kuigi see pole täiesti vajalik, valige veel kord kõik, hankige teavet ja muutke BPM väli tühjaks, märkige ruut valiku kõrval BPM ja OK, et need kõik tühjaks lähtestada.

 9. Valige veerupäised ja eemaldage vaatest lööki minutis.

Kui on olemas otsekohesem lähenemisviis, palun andke mulle teada :)

#3
  0
JBlitzen
2017-04-05 01:04:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

sentineli vastus on nüüd 7 aastat vana, kuid töötab siiski ... peaaegu. See ei tööta praegu nii, nagu on öeldud.

Seda veidi muutes on siin 4.4.2017 seisuga uus protseduur:

 1. Looge uus esitusloend nimega "Olemas". Ärge valige muusikat kõigepealt, vaid looge see tühjaks. Kui valite kõik ja valiku „Uus esitusloend valiku hulgast”, EI OLE iTunes lugusid kinnitanud, nii et ärge tehke seda. Looge lihtsalt tühi esitusloend.

 2. Valige oma muusikas valik Kõik ja lohistage kõik lood sellesse esitusloendisse. Selle töötlemiseks kulub paar minutit, kuna see kontrollib iga loo leidmist.

 3. Valikuline - valige oma lugude hulgast uuesti kõik ja proovige luua esitusloendisse „Olemas - vana meetod“ uus valimisloend. Seejärel võrrelge selle esitusloendi lugude arvu uue meetodi esitusloendi „Olemas” lugude arvuga. Uuel meetodil on vähem lugusid, kui ühtegi ei leitud.

 4. Sama mis vanas meetodis, looge nutikas esitusloend nimega "Pole olemas" või mis iganes, reeglitega "Esitusloend pole" olemas "ja" Meediumiliik on muusika ". Paremklõpsake ja värskendage, kui seda loomisel ei värskendata.

See esitusloend sisaldab kõiki lugusid, mida ei leitud. Kui teate, et need olid lihtsalt duplikaadid või mis iganes, saate need lihtsalt valida, paremklõpsata ja käsk "Kustuta kogust", et need tühjendada ja jätta duplikaadid alles.

See puhastas mu enda raamatukogu pärast seda, kui olin mõned kataloogid ümber tõstnud ja uuesti lisanud.

Ja kuni ma seda tegin, tegi sünkroonimine minu iPhone'iga vigu mõnel neist duplikaadilugudest ja seega ei sünkrooninud laule üldse, isegi duplikaate, mis DID olemas olid.

Täname, et näitasite teed, valvur!See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...