Küsimus:
Kas tead mõnda lihtsat heli võimenduse rakendust Macile?
David Santos
2010-08-28 19:00:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõne veebisaidi video heli on nii madal, et isegi kõigi maksimaalsete heliseadete korral on seda raske kuulata.

Otsin rakendust, mis võimaldaks Maci helitugevust suurendada . Midagi sarnast VLC helitugevuse juhtimisega.

Vaatasin juba Audio Hijacki, kuid sellel on liiga palju funktsioone selle jaoks, mida ma otsin. Kõik tasuta oleks pluss. :)

50 ** "pluss" ** punkti, et tugevdada küsimuse "tasuta" osa!
Olen kohanud liiga videoid, mille heli on liiga madal. Nendel hetkedel on mul kummaline tunne olla lähedal võimsale, kuid jõuetule.
http://lmgtfy.com/?q=increase+sound+volume+mac ... Kas see oli tõesti nii raske?
@XAleXOwnZX - teie otsing annab mulle umbes 1 280 000 tulemust. Saan suurepäraselt aru, et David ei uuri neid kõiki, vaid küsib spetsialistide nõuandeid selleks loodud saidil.
Kahjuks ei olnud pärast minu heldust midagi uut! :(
@NicolasBarbulesco Tulemuste hulga kasutamine Google'i otsingupäringus on KOHUTAV argument ettepaneku vastu kasutada Google'i otsingut sellise lihtsa küsimuse lahendamiseks.
Lol, andesta sarkasm, aga kas see ei illustreeri lihtsalt suurepäraselt Apple'i turu mentaliteeti?Tulin siia vaid soovides oma MacBooki helitugevust suurendada ja vaatan 5-dollarist toodet.Kui mõelda, on see kuidagi ebareaalne.
Kaksteist vastused:
#1
+25
Isaac Turner
2016-06-20 23:39:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tasuta laienduste abil saate Chrome'is esitatavate videote hulka suurendada.Leidsin, et kõrvade kroomitud pistikprogramm töötab üsna hästi.Sammud:

  1. installige pistikprogramm
  2. klõpsake Chrome'is laienduse Kõrvad ikooni
  3. lohistage baasjoont 0-st üles+5
  4. klõpsake sellel vahekaardil EQ
Sa lahendasid minu jaoks suure probleemi .. ja säästad minu raha kõlarite ostmise eest.
suured tänud selle jagamise eest
#2
+14
user2792
2011-01-28 16:57:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Boom

See töötab päris hästi. Mul oli minu Macis sarnaseid probleeme, mulle ei meeldinud, et mind kõrvaklappidega igaveseks liimiti, nii et sain selle just eile. Ja ma armastasin seda. See pole tasuta, kuid 5 dollari eest töötab see nagu hobune.

enter image description here

See pole funktsioonidega punnitatud, hind tundub üsna OK ja töötab lihtsalt suurepäraselt. Täname tähelepanu juhtimise eest! Muutis vastuvõetud vastuse sellele. (Lubage mul hõlpsamaks lisamiseks link lisada: http://www.globaldelight.com/boom/)
Ma kiibistan ka selle, et Audio Hijack Pro on nii väga võimekas, kuid Boom on puhas, klanitud ja teeb just seda, mida ma tahan, et suurendada vestlust ja heli, mis pole seotud otse klaviatuuri helitugevusklahvide / süsteemi helitugevusega.
See rikub pärast süsteemi krahhi süsteemi heli, kuni rakendus uuesti käivitatakse. Nii et kui teie süsteem kukkus kokku ja te ei saa heli, proovige see käivitada.
Ma kasutan Boomi. Lihtne, puhas, mitte lollakas. Mulle sobib.
Tõenäoliselt mitte see, mida otsite, kui olete Hackintoshis. Boom suurendas mu heli hästi, kuid selle kuradima moonutamise hinnaga. Kui see juhtub ka teiega, kaaluge [esipaneeli heli] (http://superuser.com/questions/378082/how-to-connect-my-front-audio-panel) kasutamist, mis on tavaliselt valjem.
adamlogan superkasutaja juures tegi tõelise testi ja leidis, et Boom tegelikult ei suurendanud detsibellivõimsust.https://superuser.com/questions/505061/increase-master-volume-beyond-maximum-in-os-x#comment2013749_505064
#3
+8
igaurav
2016-03-27 16:17:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite kasutada kohandatud ekvalaiserit ja seejärel oma heli välja võimendada.

Juhised

Nõuded
  • Soundflower - tasuta alla laadida Google'ilt Kood ( uuem versioon siin)

  • AU Lab - tasuta allalaadimine Apple'i arendajatelt (nõuab tasuta Apple Dev ID-d)

  • Laadige alla ja installige nii Soundflower kui ka AU Lab. Seejärel peate helikomponentidele täieliku juurdepääsu saamiseks oma Maci taaskäivitama. Pärast taaskäivitamist järgige alltoodud juhiseid.

Universaalse heliekvalaiseri seadistamine Mac OS X jaoks

  1. Süsteemi määramine Helitugevus maksimaalsele tasemele, tehke seda kas menüüribal või vajutades korduvalt helitugevuse suurendamise klahvi.

  2. Avage menüüs  Apple Süsteemieelistused ja valige paneel „Heli” , millele järgneb vahekaart “Väljund”. Valige väljundiloendist „Soundflower (2-kanaliline)

  3. Käivitage nüüd AU Lab, mis asub jaotises / Applications / Utilities /

  4. Valige rippmenüüst "Audio sisendseade" "Soundflower (2ch)" ja seejärel valige menüüst "Audio Output Device" "Stereo In / Stereo Out"

  5. Klõpsake ekraani allosas olev nupp „Loo dokument” Järgmisel ekraanil otsige üles veerg „Väljund 1” ja klõpsake rippmenüül „Efektid”, tehes valiku „AUGraphicEQ”.

  6. See on teie uus kogu süsteemi hõlmav ekvalaiser, määrake see oma äranägemise järgi. Siinsed muudatused mõjutavad kogu Maci heliväljundit.

  7. Kui olete EQ sätetega rahul, vajutage EQ sätete faili salvestamiseks Command + S ja asetage see hõlpsasti leitavale, näiteks Kaust DokumendidAvage nüüd AU Labi menüüst AU Labi eelistused, klõpsake vahekaarti „Dokument” ja klõpsake valiku „Konkreetse dokumendi avamine” kõrval asuvat raadiokasti, valides eelmises etapis salvestatud .trak EQ-faili

  8. Valikuline viimane etapp: kui soovite, et EQ seaded laaditaks igale Mac OS X-i käivitusele, paremklõpsake AU Labi ikooni, minge Options ja valige „Open at Login”

Märkus. Ekvalaiseri efekti saavutamiseks on oluline märkida, et AU Lab peab töötama, kuid selle töös hoidmine kulutab küll vähe protsessori ressursse, kuid see on palju vähem näljane kui mõned saadavalolevad kolmanda osapoole alternatiividturul.

Krediit: http://osxdaily.com/2012/05/18/equalizer-for-all-audio-mac-os-x/

Terviseks Equalizer

#4
+6
Daisy Sophia Hollman
2010-09-02 19:34:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsitavat rakendust nimetatakse kuulma. See on küllalt kallis. Olen mitu kuud otsinud programmi millegi sarnase tegemiseks, kuid spektri teises otsas (minu helitugevus USB-heliadapteri jaoks on liiga kõrge, isegi kui helitugevus on lõpuni all). Niipalju kui ma oskan öelda, pole seal ühtegi tasuta programmi, mis seda saaks teha. Võite proovida ka sisse logida sisseehitatud Apple'i utiliidiga nimega "Audio MIDI häälestus" (jaotises Rakendused / Utiliidid) ja luua koondseade, seejärel jamasin selle seadme eelvõimendiga, kuid seni pole mul õnnestunud sellega.

Täname soovituse eest! Kuulge, nagu ka Audio Hijack, on võimalus paljude funktsioonide juurde. Minu ainus eesmärk on mõnel uudistesaidil videote kuulamine. Selle hind näib piisav tarkvaraga tehtavate asjade hulgale, kuid on minu konkreetsetel eesmärkidel tõepoolest kallis. Sellepärast ei nõustu ma vastust.
Võib-olla on hind langenud, kuid praegu on see 20 dollarit ja ma ei näe seda tarkvara tarkvarana.
#5
+5
fmjrey
2019-03-14 16:28:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Avastasin äsja eqMac2, avatud lähtekoodiga ekvalaiseri programmi.

Sellel pole võimalust ületada 100%, kuid mitme bändi helitugevuse suurendamise kaudu saate mõistlikult sarnase efekti. Väga lihtne kasutada ja installida.

enter image description here

#6
+3
voromax
2013-04-17 01:03:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite oma meediumifailide kuulamiseks / vaatamiseks kasutada iTunes i, leidsin mõni aeg tagasi uue lihtsa viisi, kuidas heli natuke valjemaks muuta. Valige jaotises iTunes Library vähese helitugevusega meedium ja vajutage klahvi cmd + i . Avage jaotis Valikud ja tehke helitugevuse korrigeerimine

How to boost sound with iTunes

#7
+3
Patrick
2016-04-28 10:54:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leidsin just tasuta rakenduse Bongiovi DPS.See on tasuta ja lihtne ning sellel on suurepäraseid heli täiustusi.

http://bongiovidps.com/

Peaks olema aktsepteeritud vastus.Toimib nagu võlu.Aitäh!
#8
  0
pauldunlop
2010-08-29 22:02:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas te ei saaks filme lihtsalt alla laadida ja neid VLC-s või muus sarnases vormis esitada? Ma ei ole teadlik millestki, mis kogu süsteemi laiemat heli suurendaks, kuid kuna te ei näi vastuseid meelitavat, üritan mõelda alternatiividele.

Quicktime saab mängida FLV-faile, ja kui kasutate QT7 Pro, võimaldab see heli suurendada, kasutades paani Rajaomadused. Kas see oleks FLV-videote variant?

VLC kaudu esitamine ei toimi veebipõhiste filmide, välk-animatsioonide ega…
Täname soovituse eest, Chops. Real Player suudab alla laadida .flv videoid. Ja nii RP kui ka QT mängivad neid, kuigi olen suutnud heli reguleerida ainult RP-l. Pole eriti mugav, kuid tõepoolest alternatiiv.
QT Playeri heli saate omaduste avamiseks kohandada Cmd-J abil (usun, et see on siiski ainult QT7 Pro puhul, mis on Snow Leopardis tasuta). Jällegi, nagu te ütlesite, pole see siiski massiliselt mugav.
Pärast mõningast kogemist aktsepteerin teie vastust. Kuni Maci heliväljundi suurendamiseks pole saadaval mõnda lihtsat tarkvara, on teie ettepanek, kuigi see pole eriti mugav, elujõuline alternatiiv sealsele kallile tarkvarale. Aitäh! :)
#9
  0
André Levy
2019-04-20 09:35:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

helivõimendi

See töötab minu jaoks võluvana Chromiumi põhistes brauserites (Chrome, Opera jne).

#10
-1
Giuseppe Urso
2014-12-29 03:32:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas keegi proovis seda? Ma kasutasin seda varem ja see peaks tegema tööd http://jackaudio.org/

Kas oskate näidata, kuidas see tööga hakkama saab?
#12
-2
jbell
2014-02-11 02:48:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuulake on hea valik ja sellel on mitu erinevat parameetrit, mida muuta ja kohandada. Saate lisada eriefekte ja reguleerida liuguritega intensiivsust vastavalt oma eelistustele. Samuti on ette määratud komplektid konkreetsetele muusikažanritele ja sellele, kas kuulate kõrvaklappide kaudu või otse arvuti kõlaritest. See annab teile palju paindlikkust, et muuta ja heli oma maitse järgi seada.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...