Küsimus:
Kuidas kopeerida PDF-faile oma iPadile ja neid seal lugeda?
Daryl Spitzer
2010-09-10 23:53:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen oma MacBook Prosse kogunud PDF-formaadis raamatute kogu (ostes aeg-ajalt O'Reilly meediumipäeva). Tahaksin neid oma iPadisse saada, kus neid oleks mugavam lugeda. Kuidas seda teha? Kas peaksin vaatama Dropboxi ja alla laadima PDF-lugeja rakenduse? (Kas teil on midagi soovitada?) Või on mõni parem viis?

Neli vastused:
#1
+10
Kyle Cronin
2010-09-11 00:10:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iBooksil on sisseehitatud PDF-lugeja tugi. Lihtsalt laadige see App Store'ist tasuta alla ja lohistage seejärel PDF-failid, mille soovite oma iPadile kopeerida, iTunes'i. PDF-failid loetletakse jaotises "Raamatud". Sünkroonige oma iPad, seejärel puudutage iBooksi avamisel vahekaarti "PDF-id" ja teie PDF-failid kuvatakse loendis.

Sama saate teha ka Adobe Readeriga.
#2
+5
Henry
2010-09-11 10:36:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutan kas Kyle Cronini soovitatud meetodit iTunes iBooks või kasutan Dropboxi, kui ma pole oma arvuti lähedal või ma ei viitsi oma iPadi ühendada. Dropboxil on käsk iBooks saata.

#3
+4
Am1rr3zA
2010-09-11 00:19:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle meetodi abil saate leida, kuidas PDF-fail ipadile üle kanda. kuid kui teie PDF-i arv ei ole liiga suur, saate selle meilisõnumiga ipadile edastada ja nende vaatamiseks kasutada safarit.

Ma arvan, et GoodReader iPadile on ipadi jaoks parim PDF-i vaataja.

#4
+2
tooshel
2010-09-11 10:24:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen suur GoodReaderi fänn, kuid saate kasutada iBooke. Lohistage failid iTunes'i (ja kõigepealt peavad teil olema uusimad iBooks) ja seejärel sünkroonige need nagu kõik muu. Suurim negatiivne külg on see, et pdf-ide pealkirju ei näidata, nii et kui esimene leht pole pealkiri, pole teil aimugi, mida te iBooksis vaatate. Lisaks failinime nägemisele ja dokumentide lugemisele kõikjalt, meeldib mulle veel hea funktsioon GoodReaderi kohta see, et saate lukustada suumi iga lehe jaoks ja tekst on loetava suurusega ja seal pole palju vöökohaga ruumi veeristel.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...