Küsimus:
Pragunenud iPadi ekraan - millised on minu võimalused?
Django Reinhardt
2012-11-16 22:12:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 3. põlvkonna iPad olnud vaid viis kuud ja olen kõvasti püüdnud hoida seda põlises seisukorras. Mul oli see alati nii ja olin väga tähelepanelik selle suhtes, mida ma sellega tegin.

Kahjuks on selle juhtumiseks vaja vaid ühte hetkelist kontsentratsioonilangust:

enter image description here

See kukkus vaid kolm jalga ja see oli endiselt tema puhul, kuid ükski neist ei teinud mingit vahet :(

Millised on minu võimalused? Kui palju Apple mind võtab selle parandamiseks? Kas kolmas osapool teeb seda odavamalt? Kui oleksin ostnud Apple Care'i, kas seda tüüpi õnnetused oleksid kaetud?

Täname nõuannete eest!

Kooskõlas Apple'i tugipoliitikaga (visake oma probleemile palju raha, et teid õnnelikuks kliendiks hoida) lasin oma iPhone'i garantiiväliselt välja vahetada, kui eksisin täielikult ekraani rikkumise pärast.
Kuidas sa sellega hakkama said ??
Ma arvan, et sain need heal päeval, kuid mul on MBP-ga sarnased kogemused.
Seitse vastused:
#1
+4
bmike
2012-11-16 22:29:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tavaline AppleCare'i plaan ei kata juhuslikke kahjustusi, kuna see järgib üldkasutatavatele garantiitingimustele vastavat tavapärast kasutamist, on kulumine kaetud ainult siis, kui see takistab normaalset funktsiooni ja mitte midagi, mida võiks eeldatavasti tarbida.

AppleCare + katab selle - oleksite pidanud ostma AppleCare pluss kindlustuse ja USA-s on tasu (49 dollarit), et maksta remondi juhusliku osa eest. Samuti ei ole insturance plus AppleCare saadaval kogu maailmas (või peaaegu nii laialdaselt) kui tavaline AppleCare plaanib.

Apple parandab kõik iPadid tehases, nii et näeksite hõlpsalt hinnatud vahetusosa, nii et helistage või külastage Apple'i või volitatud remondiesindaja, kes hindab teie börsi, kus te elate. Põhimõtteliselt saavad nad teie kätte uue iPadi, mis võib olla uus või mida võidakse renoveerida - kuid sellel on uus aku ja uus seerianumber ning see tuleb otse tehasest teie juurde.

Mul oli juhtub täpselt sama - minu iPad libises kotist välja ja maandus pärast kahe jala nurka kukkumist. Mul oli katvus + ja mul oli väga hea meel näha, et mitusada dollarit maksavad lõpuks minu kulutatud 49 dollarit lisaks algselt kulutatud 99 dollarile.

Tänan informatsiooni eest. Ma ei usu, et Apple Care + on Ühendkuningriigis saadaval. Kas teate, kui palju nad tavaliselt remondi eest küsivad?
Ei - hinnad on fikseeritud riikide kaupa ja aeg-ajalt langevad, nii et isegi kui ma tean tänast hinda, on hindade korrigeerimisel tõenäoliselt aegunud.
#2
+4
Django Reinhardt
2012-11-17 01:20:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Okei, nii et sain lõpuks enda vastuse teada. Tundub, et on kolm võimalust:

Apple'i marsruut

Reisisin Londoni Oxford Streeti suurde Apple Store'i, lootes küsida töötajalt, mida saaksin teha mõranenud iPad.

Kui sinna jõudsin, ütles abivalmis töötaja mulle, et pean broneerima aja tehniku ​​juurde. "Ok, teeme ära", ütlesin. "Ei, peate aja broneerima veebis", vastas ta. Ma olin natuke uskumatu. "Ehkki olen nüüd siin, poes?", Küsisin. "Ma kardan seda", oli tema vastus. See tundus mulle üsna tobe ja asja hullemaks muutmiseks ütles ta, et kõige varem oli tehnikut näha nädala pärast.

Nii et läksin korralikult koju ja broneerisin oma kohtumise nädalaks veebis .

Seitse päeva hiljem trügisin jälle oma katkise iPadi järel vedades tagasi Londonisse. Jõudsin määratud ajal poodi ja küsisin töötajalt, kuhu mul on vaja minna tehniku ​​juurde. Nad ütlesid, et peaksin rääkima ühe ülakorrusel oleva Apple'i töötajaga.

Üles läksin ja leidsin hulga, mis seisis üksteisega vesteldes. Lõpuks otsustas üks neist mind aidata. Esimene asi, mida ta minult küsis, oli see, miks mul oli vaja üldse tehnikut näha ja nii ma rääkisin talle oma kahekuuse iPadi kahetsusväärse loo. Üks kolm jalga kukkus minu vannitoa plaaditud põrandale ja see oli mõranenud. Minu iPadi vaatamata või isegi tehnikut mainimata ütles ta mulle lihtsalt, et nad saavad selle parandada ainult siis, kui ma maksan. Ja kõigi suurte või väikeste paranduste maksumus oli 256,44 naela . (See on 406 dollarit USA dollarit, Ameerika lugejad!)

Ma olin natuke jahmunud. Miks pidin ma selle nädala "tehniku" juurde jõudmist ootama? See oli ka väga kallis ja ma märkisin, et see tundus kallis. (Ma saaksin selle hinna eest osta iPad Mini!) "Jah", nõustus ta: "kas soovite edasi minna?". Ilmselt oli see kõik abi, mida nad pakkuda said.

Ütlematagi selge, et ma olin üsna nördinud, et pidin kogu selle rigmarooli läbi käima, kui korruse töötaja ütles mulle, et nad ei saa midagi teha. Oleksin võinud endale ühe asja eest säästa reisi Londonisse.

Üldiselt oli see üsna kohutav kliendikogemus, mis jättis mind tohutult pettunuks.

Alumine rida : maksate 256 naela ( 406 dollarit ). See on kõik.

(Märkus: ilmselt katab Apple Care + sellised juhuslikud õnnetused. Maksate kahe aasta eest 79 naela ja iga juhtumi eest 39 naela.)

Kolmanda osapoole marsruut

Sellest ajast olen leidnud mõned kolmanda osapoole remondifirmad, kes pakuvad purustatud iPadi ekraanide parandamist mitmesuguste summade eest - vahemikus 70 £ kuni 110 naela . Nii et kaalun neid. (Mõni neist pakub tehtud tööle 12-kuulist garantiid, mis on päris hea.)

Isetegemise marsruut

Olen ka avastanud, et saate osta remondikomplekte vahemikus 30 naela ja 40 naela , mis võimaldaks teil seda ise teha. Vaadatud videotest näeb töö kena välja, kuid mitte võimatu.

See näib olevat kõik võimalused, mis on saadaval kellelegi, kes on kogemata oma iPadi klaasi lõhkunud! :(

Küsige neilt, kas need katavad sisemised kahjustused / millist garantiid nad võivad anda ja kuidas nad alumiiniumi deformatsiooni parandavad ja kas nad saavad enne seadme remondiks laadimist testida, kas seade töötab. Selliste kahjustuste kõrvaldamiseks viib Apple kõik tehasesse tagasi ja renoveerib kõik, et tagada selle kahjustuseta, ning ehitab remonditud seadme üles ainult nendest osadest, mida saab kontrollida. Ma võiksin lihtsalt katta selle nurga kaitsva läbipaistva teibiga ja mitte parandada seda selle põhjal, kui hästi ma end klaasparandustehnoloogia töötlemisega tunnen.
Nad annavad 12-kuulise garantii, mis on päris lahe. Ka kõik peale klaasi tundub korras. Praegu on minu iPadi edasimüügi väärtus 0 (vastavalt Apple'i veebisaidile), nii et olen ausalt öeldes üsna sisikond. Lisaks on ennekuulmatu see, mida Apple soovib välja vahetada. Siin on ettevõte: http://www.ifixphone.co.uk/ipadrepair/ipad3/glass-repair.html
KUI probleem on ainult klaas, siis on 99 naela palju, USA-s võiksite seda leida veelgi vähem.
Isetegemine pole iPadi jaoks lihtne. jätkake äärmise ettevaatusega. See pole võimatu. Olen seda teinud kümmekond korda. Tellige wifi-antenn, kui olete selle juures. Võimalus, et purustate selle, et purustatud klaasi eemaldamine on Ameerikas äärmiselt kõrge (eriti teie esimene kord), saan klaasi umbes 50 dollari eest ja wifi-antenni umbes 5 dollarit ja selle avamiseks kulub umbes tund ja osade vahetamiseks umbes 5 minutit ja uuesti kokku panemiseks veel kümme ... väike näpunäide: täitke sokk riisiga, soojendage seda ja asetage see ipadi. lahti liim
#3
+2
amergin
2012-11-17 07:43:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võimalik, et on juba hilja, kuid näib, et squaretrade.com teeb palju paremaid pakkumisi kui applecare.

ProtectYourBubble.com näib olevat koht siin Suurbritannias. Ma ei ole tavaliselt üks asjadest loobumise eest, kuid arvan, et võiksin korra elus kindlustuse saada.
Tagantjärele tundub, et Kaitse oma mulli tundub olevat täielik raiskamine. Lõppkokkuvõttes maksate sisuliselt nii, nagu maksaksite Apple'ile ikkagi. Ei viitsi.
#4
+2
louielouie
2012-11-17 08:54:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on sarnases seisukorras iPad 2, kuid klaas on veelgi rohkem purustatud. Tundub, et see on väga tavaline asi, ehkki olen märganud, et USA-s on palju poode, mis pakuvad nüüd iPadide ja iPhone'i parandamist. Tundub, et nad on spetsialiseerunud klaasi / digiteerija parandamisele. Hinnad jäävad vahemikku 150–200 USD sõltuvalt mudelist. Tõenäoliselt viin oma kaevanduse ühe kohaliku kaubanduskeskuse kioskitesse (Tysonsi nurgad Virginias.) Põhjus on see, et olen näinud neid usinalt iPade ja iPhoneid parandamas, nagu oleksid nad kellassepad.

Apple tundub, et nad võtavad iPhone'i asendamiseks tavaliselt 200–250 USD ja iPadi asendamiseks 300–500 USD, kui teil pole AppleCare +. Nii et need kolmanda osapoole remonditöökojad tunduvad hea tehinguna, kui teil pole AppleCare +.

Apple'i iPadi remondikulude allikas: https://discussions.apple.com/thread/3029844? start = 30&tstart = 0

#5
  0
ancestral
2013-02-13 11:18:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui otsustate seda Apple'i marsruuti mitte parandada, pidage meeles, et see välistab teid seadme kogu eluea jooksul Apple'i kaudu garantiiteenindusest.

Kui leiate, et teie jaoks juhtub õnnetusi kalli tehnoloogia läheduses võite kaaluda kindlustuse saamist ja ratturit, kes hüvitaks kahjustuste korral remondikulud.

#6
  0
Damian Boon
2013-05-21 19:09:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kolmanda osapoole marsruut on ilmselt hea valik. Kui keegi teist asub Suurbritannias, on sait nimega Repairs UK, mis parandab neid alla 90 naela ja on parem kui õunte hind :)

#7
  0
Simon
2014-03-06 20:48:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iCracked:

Sisestage oma asukoht iCrackedis ja nad annavad teile teada, kui neil on teie piirkonnas tehnikuid, kes võivad välja tulla ja teie eest tööd teha .

Nad pakuvad isegi tehtavatele remonditöödele 99-aastast garantiid.

Nende otse teile remonditeenus on uhiuus ja seda pakutakse täna kogu Ameerika Ühendriikides.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...