Küsimus:
Kas on võimalik ühendada kaks iTunes Store'i kontot, et saaksime rakendusi ja muid oste jagada?
Chris W. Rea
2010-09-12 17:59:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõlemal abikaasal on arvutis iTunes. Algselt seadistasin need eraldi iTunes Store'i kontodega. Mind viidi arvama, et me peaksime seda tegema, sest Apple ID jaoks kasutatakse e-posti aadressi ja meil on see igaühel olemas. Ma arvan, et see oli nüüd viga?

Siin on probleem: meil kõigil on nüüd iPad ja igaüks ostame rakendusi oma kontodelt ja sünkroonime oma arvutitega. Nende eraldi kontode ja iTunes'i arvutite tõttu saan aru, et me ei saa oma oste jagada - mida Apple lubas AFAIKil selgesõnaliselt kuni viiel seotud pereseadmel. (Parandage mind, kui ma eksin.)

Kas on võimalik ühendada või konsolideerida kahte erinevat Apple iTunes Store'i kontot, et saaksime jagada rakendusi ja muid tehtud oste? tugev> (Oleme abielus, seega on see juriidiliselt igatahes kogukonna omand! :-)

Kas on olemas võimalus, kuidas saaksime hoida oma eraldi kontosid, kuid siiski sünkroonida üksteise seadmed mõlema saamiseks rakenduste komplekte igal iPadil? Oleme juba teinud mõned üleliigsed ostud (ja raisanud seeläbi mõned dollarid) ja sooviksin seda võimaluse korral tulevikus vältida!

Kust leian jagamise akna, mille olete ülaltoodud?
@balonge7 Kui viidate alloleva ülemise vastuse aknale "Jagamine", otsige iTunes'i menüü alt ** Muuda ... Eelistusi ** ja seejärel klõpsake ikooni "Jagamine".
Ajad on pärast selle kirjutamist muutunud - vaadake minu vastust perekonna jagamise lehe allservas.
Neli vastused:
#1
+16
Jaydles
2010-09-12 21:02:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kodu jagamine peaks võimaldama teil näha üksteise raamatukogusid üle koduvõrgu ja lohistada rakendusi oma naise oma ja vastupidi. Seda saate kindlasti teha vaatamata kahe konto olemasolule - mul ja mu naisel on sarnane probleem. Ostu kinnitamiseks peate võib-olla aeg-ajalt sisestama mõlemad paroolid.

alt text

Leidsin selle seadistamiseks abi jaotisest "Kodu jagamise aktiveerimine iTunes ".

Usun, et saate ka tema sorteerida" üksuste järgi, mida mul pole ", nii et näete, mida ta võib teile huvipakkuvalt osta, kuigi ma pole kindel saate need automaatselt sünkroonida.

Tundub, et see superkasutaja küsimus viitab sellele, et kahe konto ühendamine pole valik :
kas ma saan liita 2 iTunes Store'i kontot?

BTW, kas sa tahtsid linkida superuser.com-i küsimusega? Teie viimases lauses pole linki.
@Chris, kindlasti. Parandatud.
Seda teeme minu abikaasa ja mina. Meil on eraldi kontod, et saaksime igaüks näha ainult oma asju, kuid kodu jagamise abil peame rakendusi / muusikat ostma vaid ühe korra. Ei, automaatne sünkroonimine puudub, aga meie puhul ma seda nagunii ei tahaks.
#2
+8
Neal
2011-07-24 08:11:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Veel üks soovitus - saate lubada oma arvutis iTunes'il oma naise kontolt ("iTunes -> Store -> Autoriseerida konto") ja ka enda kontolt sisu esitada.

Ja saate teha sama itunes oma naise arvutis.

See võimaldab teil mängida nii teie kui ka teie naise sisu mõlemas arvutis. Kuid nii peate dubleerima mõlema arvuti sisu.

#3
+5
Geekymonkey
2012-11-30 02:19:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mina ja naine oleme sellega ümber käinud, kui kasutate kahte kontot, kuid neil on sama parool, nii et me ei pea teist parooli meelde jätma. Nii, kui tulete oma rakendusi värskendama, pole vahet, milline konto ilmub, see on sama parool.

Meil ​​on ka kolmas konto. Minu, tema ja jagatud. Seda seetõttu, et mul on aastaid olnud minu oma ja nii ka temal. Siis kui abiellusime, otsustasime luua ühise konto, nii et me ei peaks muretsema rakenduse kaks korda ostmise pärast ja see sünkroonitakse automaatselt ka meie kahe iPhone'i ja meie kahe iPadi vahel. Jällegi, kasutades 3 konto jaoks ainult ühte parooli. Lõppkokkuvõttes pole mõne aasta pärast vanemaid rakendusi vaja ja me kasutame peamiselt ühist kontot. Samuti on kõik kolm kontot samal deebetkaardil.

#4
+1
Tetsujin
2017-01-01 18:50:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Isegi alates 2017. aastast pole kahte kontot endiselt võimalik ühendada, kuid alates 2014. aastast on iOS 8 ja OS X 10.10 Yosemite väljaandmisega võimalik seadistada Family Sharing.

Pere jagamine võimaldab kõigi ostetud muusikaraamatute kõigi liikmete jagatud kasutamist / allalaadimist. & Apps & loob ka spetsiaalse jagatud kalendri, mida saab soovi korral kasutada liikmete teavitamiseks eelseisvatest sündmustest jne.

Isikuandmeid ei jagata, vaid edaspidi on õigus liikmele & varem ostetud rakenduste / muusika / raamatute kasutamiseks.

Üks konto määratakse perekorraldajaks - ja kõik ostud võetakse tulevikus korraldaja kontolt - teisi saab määrata täiskasvanuks või lapseks, vanemliku järelevalve all, milliseid andmeid saab kasutada täiskasvanu selgesõnalise loata või ilma..See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...