Küsimus:
Kas iPhone'i akurakendused võivad tegelikult aku eluiga pikendada?
JohnFx
2010-07-15 01:26:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen näinud mõnda rakendust, mis väidavad, et nad teevad iPhone'i aku eluea pikendamiseks mingit konditsioneerimist / sügavat laadimist / muud žargooni. Kas see on lihtsalt hokum või on mul aku eluea maksimeerimiseks tõesti ühte neist rakendustest vaja?

Evan Kroske ja @senseful on õiged.
Neli vastused:
#1
+15
Evan Kroske
2010-07-15 01:48:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu arusaamist mööda pole iPhone'i rakendustel võimu reguleerida teiste rakenduste ja iOS-i süsteemiprotsesside energiatarbimist. Need rakendused kõlavad minu jaoks nagu ussiõli.

Nõus. Igale rakendusele antakse oma liivakast, mis piirab juurdepääsu süsteemi ressurssidele. Nii et ma arvan, et teie arusaam on tõenäoliselt õige.
Nad ei tee midagi. Teil on võimalik seadistada püsiv iCal-sisestus, mis tuletab teile meelde, et peate oma aku tasuta jalgrattaga sõitma. Ja nagu öeldud, pole ühtegi heakskiidetud API-d, mis pakuksid rakendustele nii madalat juurdepääsu riistvarale (pange tähele, et rakendused teatavad aku protsentuaalselt 5% kaupa), nii et nad ei saa akut "tingimuseks" seada ega "sügavalt laadida". Need pole muud kui sularahahaarangud, mis palvetavad kasutajate teadmatuse pärast ja ma soovin, et Apple vähendaks nende heakskiitu põhjusel, et need ei too poele mingit väärtust.
#2
+11
Senseful
2010-07-17 05:38:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Apple ise soovitavad iga kuu sügavat tsüklit:

Veenduge, et läbite vähemalt ühe laadimistsükli kuus (laadige akut 100% ja seejärel täielikult tühjaks jooksma).

Kui rakendus tuletab teile seda meelde iga 30 päeva tagant, siis jah, see parandab teie aku kasutusaega. Kahjuks olen näinud mõnda rakendust, mis käsib teil minna alla 20% ja avada rakendus laadimise ajal. See ei lase sellel "täielikult tühjaks minna" ja nii ei teeks see teie telefonile midagi.

Lisaks sellele, et tuletan meelde, et iga 30 päeva tagant peaksite tegema sügavat tsüklit, ei näe ma ühtegi rakendust võib teie aku kasutusaega parandada. Kui midagi, rikub see teie aku eluiga, püsides taustal.

+1 nupule "* Kui rakendus tuletab teile meelde, et peate iga 30 päeva tagant tegema sügava tsükli, siis jah, see parandab teie aku kasutusaega *". Hindamatu! : D
#3
+3
cregox
2011-01-04 23:16:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muidugi võib vanglavaba rakendus pikendada aku kasutusaega, tehes süsteemi sisse, nagu Apple võiks (ja nagu mõned androidirakendused juba teevad, kuna android on arendajatele pole peaaegu mingeid juhtimispiiranguid). Paar asju, mida võiks näiteks teha: tappa rakendusi, mis teadaolevalt tarbivad taigna elu, või võib-olla intelligentsel viisil ekraani välja lülitada.

Kuid nagu võite praegu pildistada, on see nii palju tööd, mida ma kahtlen, kas mõni hea rakendus tuleb ja ma ei tea tegelikult ühtegi, mis seda teeks. Arendaja vaatepunktist läheks liiga vähe aega selle uurimiseks, testimiseks ja liiga vähese tulemuse saavutamiseks, sest see on juba üks Apple'i peamistest muredest.

Siit leiate Apple'i enda loendist mõned paremad toimingud aku tööea pikendamiseks:

  • lülitage tõukemärguanded välja / tooge uusi andmeid harvemini / lülitage välja tõukepost
  • Wi-Fi väljalülitamine / Bluetoothi ​​väljalülitamine
  • Kasutage lennukirežiimi vähese levialaga või katteta piirkondades
  • heleduse reguleerimine
  • Lülita EQ välja
  • Kasutage iPhone'i regulaarselt (läbige vähemalt üks laadimistsükkel kuus)

Mis puutub Apple Store'i rakendustesse, siis pole seda kuradima. Rakendus ise ei paranda üldse akut. Vähemalt mitte "automaatiliselt". See võib töötada ainult instinktiivse meeldetuletusena.

Pärast iPhone 2G, 3G ja 3GSi purustamist oli aku eluiga halvem.
#Ryan tõsi. ja see on tingitud liiga paljude rakenduste installimisest ning ükski neist pole mõeldud aku tööea optimeerimiseks.
Sa eksid. Sellist rakendust pole.
-1
Puuduvad jailbreak-rakendused, mis võiksid süsteemi patareide paremaks haldamiseks muuta. Isegi Maci platvormil saate ainult akut ja laadimismehhanismi jälgida, kuid mitte hallata ega juhtida.
@mspasov Ok. Siis, kes milles eksib: kas mina nõustun sellega või teie, et kirjutatut õigesti lugeda? Ja keegi (aga sina ja Evan) pole kunagi öelnud * aku enda haldamise või juhtimise kohta. Aga aitäh, et juhtisite tähelepanu sellele vanale postitusele. Olen seda toimetanud ja nüüd on loodetavasti parem lugeda.
#4
+3
bmike
2012-04-19 22:00:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah - kui see paneb teid käitumist muutma. Ükskõik, kas nimetate seda ussiõliks, platseeboks või sotsiaalseks inseneriks, on oma arusaama muutmine või tegutsemisele ärgitamine võimas ja võib kujundada teie maailma.

Ei - ilma et teeksite midagi muud, kulutate "jälgimiseks" rohkem energiat "aku jätab ilmselgelt vähem energiat ülejäänud asjadeks, mida tavaliselt töötate

Pole ammu näinud, hull mike ... Jumal tänatud, et mind siis moderaatoriks ei nimetatud. Mul poleks tõesti aega seda teha. Vahepeal näib, et teil läheb suurepäraselt! :)


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...