Küsimus:
Kuidas ma saan ühendust kaotatud iPhone'i omanikuga, kellel on paroolilukk?
Jaydles
2010-08-31 18:45:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan nende telefoni tagastada, kuid ma ei pääse nende kontaktidele juurde jne.

Jõhker jõud! Kui sisestate kombo iga kümne sekundi tagant (konservatiivne), võite selle päeva jooksul murda. Tehke see üle nädala ja olete kohal!
@Michael Välja arvatud automaatne ajalukk.
Omanik oleks võinud selle seadistada andmete kustutamiseks pärast kümmet ebaõnnestunud katset.
Kui nad maksid MobileMe eest, saaksid nad teid leida ja teile sõnumeid saata, kuid ilmselgelt pole see neile oluline, nii et hoidke seda :)
Omaniku kontaktandmed leiate võib-olla selle Google'i otsingu kaudu: http://www.google.co.uk/search?hl=et&source=hp&q=gray+powell&btnG=Google+Search&aq=f&aqi=&aql=&oq= & gs_rfai =
Samuti on olemas: ifoundyouriphone.com, juhul kui omanik oma telefoni seal registreeris. Kahjuks pole iPhone 4 tagaküljel seerianumbrit.
Nõustuksin mõne kommentaariga, et peaksite selle üle andma Apple Store'i töötajale või politseile. Selle kinnihoidmine ei tähenda tingimata halbu kavatsusi, kuid selle üleandmine ametnikule näitaks heausksust ja võib vabastada teid õiguslikust vastutusest, eriti Californias, kus sellest teatamata jätmine võib tähendada vargust.
Kaksteist vastused:
#1
+28
user588
2010-09-01 05:04:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

1) Leidke telefoninumber ja leidke seejärel omanik

Ma arvan, et iPhone on lukus, kuid mitte SIM-kaarti. Sel juhul avage SIM-kaart. Pange see teise telefoni. Leidke number. Nüüd kasutage veebi pöördotsingu tegemiseks, leidmiseks, nende e-posti või alternatiivse telefoni otsimiseks ja neile helistamiseks.

2) Leidke keegi, kes tunneb omanikku

Kui määrate parool, vaikimisi on häälvalimine endiselt aktiivne. Proovige 4 sekundit hoida all kodunuppu. Isegi lukustatuna võite öelda: "Helista nii ja naa". Proovige mõnda juhuslikku nime. Kui keegi võtab kätte, selgitage olukorda. Neil on tõenäoliselt alternatiivsed võimalused omanikuga ühenduse võtmiseks.

3) Lülitage telefon sisse ja vaadake, kas on hiljuti helistajaid - seejärel kasutage mõnda neist nimedest, et proovida häälkõnesid, nagu ülaltoodud osas. h3>

1) Lisaks võib SIM-kaardil olla kontakte. Võib-olla võib see viia OP omaniku juurde. 2) Proovige "helista koju" või "helista emale". Juhuslike nimede osas, mis võivad toimida, see on.
1) Lugege SIM-kaardilt seerianumbrit. 2) Helistage SIM-kaardi pakkujale, laske neil selle seeria otsida ja võtke ühendust oma kontaktandmetega omanikuga. 3) Oodake, kuni omanik teiega ühendust võtab.
Näen, et privaatsuse ja selle tegemise lihtsuse seaduslikkusega seotud küsimusi on liiga palju. Oleks palju turvalisem idee lasta telefon politsei, AT&T kaupluse või Apple Store'i juures puutumata ja lasta neil see korda ajada. Ma tean, et mind häiriks täiesti võõras inimene, kes ei tööta Apple'i või minu telefoni ümber juurduvate AT&T puhul. Pange see lihtsalt maha ja olge sellega valmis.
@PhilipRegan - oli umbes sama asi.
Ma oleksin mures selle pärast, et AT&T poe töötaja seda hoiab või ise seal juurdub. Ilmselt usaldage pigem Apple'i poodi.
#2
+22
Donnniegoat
2010-09-01 04:42:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kummalise kokkusattumuse tõttu juhtus minuga just see asi, nii et mul on the vastus:

Oodake, kuni omaniku ema helistab. Vasta telefonile, selgita olukorda, kus ta saadab oma mehe teie kontorist telefoni korjama. * Suruge isa kätt, andke telefon üle ja tehke naljakas õunanali (ta küsis minult, kas mul on lapsi, et - millal ma vastasin, ei, aga mul on iPhone, nii et saan aru! - fännipoisid rõõmustavad).

* Nagu selgub, oli omanik 15-aastane poiss.

See ei toimi, kui omanik on täisealine.
Muidugi asendab see „ema” sõnadega „partner”, „sõber”, „vaenlane” või kellegi teise, kes võib helistada.
Või helistab omanik ise.
#3
+18
Philip Regan
2010-08-31 18:58:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Viige see Apple'i poodi ja vaadake, kas nad saavad selle lahendada. Kujutaksin ette, et neil on seerianumbrite DB ja kliente ka siis, kui nad ei registreerunud Applecare'is ega MobileMe'is.

Miks see maha hääletati?
Apple seda ei tee, http://support.apple.com/kb/ht2526 Nad ütlevad, et tooge see politseisse.
Täpselt nii. Viige see politseisse
Apple'il on seerianumbritega seotud teave ainult siis, kui see on ostetud otse neilt (müügisüsteemide kaudu) või kui see on registreeritud, mis kuvatakse nende ülemaailmses teenindussüsteemis. Sellega öeldes on Apple rakendanud poliitikat, mis takistab töötajatel seadmete registreerimisteavet inimestele, kes ilmselgelt pole selle omanik, jagama. Teil oleks parem õnne ühendust võtta mobiilsideteenuse pakkujaga, et näha, kas nad saavad SIM-kaardi numbri abil omaniku teavet hankida.
#4
+8
user44791
2013-03-10 22:29:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Küsige Sirilt lihtsalt, mis on minu nimi, ja see kuvab telefoni omaniku kontaktandmed.

Sirit saate kasutada ka Facebooki postitamiseks, e-kirjade saatmiseks ja kõigest kinni hoidmiseks. muu.

Ausalt öeldes näib see lähemal vaatlusel olevat tohutu tühimik iPhone'i turvalisuses, kus teie andmed pole tegelikult lukus isegi turvalised. Armastan seda!

Ilmselt töötab ainult siis, kui omanik on seadistanud oma telefoni lukustatuna Sirit kasutama. Kuid arvan, et enamik inimesi seda teeb.

Sellepärast olen minu enda välja lülitanud, et lubada lukustuskuval sirit kasutada. Ja soovitage kõigil sama teha.
Ma ei teadnud seda ja olen seda lihtsalt proovinud ning iPhone tõepoolest kuvab minu lukustuskuval minu täielikud kontaktandmed, sealhulgas nimed, kellele ma Sirile oma suhetest nt. mu naine ja õde! See on väga kasulik, kui saate Sirit kasutada ka siis, kui telefon on endiselt lukus, kuid tasub mõista, et see teave on kõigile teie iPhone'i leidnud inimestele kättesaadav ilma seda lukust lahti võtmata.
#5
+7
Louis Gerbarg
2010-09-01 03:08:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui leidmise kohas leidub mõni kadunud ja leitud telefon, pange see sinna või andke see politseile. Seal peaks selle kaotanud inimene seda otsima.

PIN-koodi rikkumise katse pole lihtsalt hea mõte, isegi kui teil on head kavatsused. Nad otsustasid osa teabest konfidentsiaalsena hoida (mis tahes põhjusel), mis muudab telefoni kaotamise korral tagasitoomise raskemaks.

#6
+4
bmike
2011-07-30 03:16:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. Hoidke see vooluvõrku ühendatud / laaditud juhul, kui kasutaja üritab "minu telefoni leida" ja leida seda või saata teile kontaktsõnumi.
  2. Vedaja ja õun võivad võtta teie kontaktandmed, kui te ei soovi seda nendega kaasa anda. Apple võib olla kandjast parem, kui õige kandja osas on kahtlusi.
  3. Kohalikule politseile tuleks hoiatada - ta saab teile pakkuda nii teie kohustusi kui ka seda, kuidas kõige paremini see tagasi saada.

Loodan, et rõõmustate omanikku väga.

#7
+3
orome
2012-08-18 02:38:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alates iOS 6-st saavad omanikud teid aidata, saates uue režiimi „Kadunud” telefonile numbri:

IOS 6 ja iCloud pakuvad nüüd kadunud režiimi, mis muudab puuduva seadme leidmiseks ja kaitsmiseks rakenduse Find My iPhone kasutamise veelgi hõlpsamaks. Lukustage puuduv iPhone kohe neljakohalise pääsukoodiga ja saatke talle sõnum, millel kuvatakse kontaktnumber. Nii saab hea samaarlane teile helistada lukustuskuvalt, ilma et pääseksite juurde oma iPhone'i ülejäänud teabele. Kaotatud režiimis jälgib teie seade oma asukohta ja annab teile alati teada, kui logite sisse rakendusega Leia minu iPhone.

#8
+2
Moshe
2010-09-02 00:44:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite proovida paljusid asju. Mankoffi vastusele tuginedes:

1) proovige SIM-kaart välja võtta ja kontrollida, kas sellel pole kontakte. Kui iPhone polnud esimene, mida selle SIM-kaardiga kasutati, võib see olla sellele kontakte salvestanud.

2) Proovige valikut „Helista koju”. mõni aeg tagasi mõtlen, kas see töötab ikka iPhone 4-ga: lugege iPhone'i andmeid Ubuntu abil

Redigeerimine (otsepakkumine):

Kas kas teie iPhone'is on PIN-kood? Noh, ehkki see võib kaitsta teid kellegi helistamise või teie rakendustega sebimise eest, ei takista see juurdepääsu teie andmetele ... seni, kuni ringi nuhkiv inimene kasutab Ubuntu „Lucid Lynx” 10.04.

Turvaeksperdid Bernd Marienfeldt ja Jim Herbeck avastasid midagi tõeliselt huvitavat, kui ühendasid Lucid Lynxit töötava arvutisse vangistamata, täielikult ajakohase iPhone 3GS-i ...

Leidsin andmekaitse haavatavus [9], mida ma saaksin taasesitada veel kolmel muudel kui vanglas purunenud 3GS iPhone'idel (MC 131B, MC132B), millele on installitud erinevad iPhone OS-i versioonid (3.1.3-7E18 modemi püsivara 05.12.01 ja versioon 3.1.2 -7D11, modem 05.11 .07) on kogu PIN-koodiga kaitstud, mis tähendab, et haavatavus möödub erinevate andmete autentimisest, kus inimesed tõenäoliselt tuginevad krüpteerimisel andmekaitsele ega looda, et autentimist pole paigas. automaatse kinnituse kaudu ilma PIN-koodita:

alt text

See andmekaitseviga paljastab muusika, fotod, videod, taskuhäälingusaated, helisalvestised, Google'i turvalise sirvimise andmebaasi, mängude sisu ... tehes minu arvates siiani kõige kiiremini kompromiteeritud lugemis- ja kirjutusjuurdepääsu, lahkumata kõik ründaja andmed. Kujutage ette, kui paljud ettevõtted (nt Fortune 100) tegelikult loodavad, et nende iPhone 3GS-i kogu sisu on kaitstud PIN-koodil põhineva krüptimisega autentimine on selle avamiseks olemas.

See on ausalt öeldes vapustav viga. Põhimõtteliselt võimaldab see kõigil, kes suudavad Linuxi arvutit juhtida, iPhone'ist andmeid kopeerida, ilma et telefoni omanikul oleks üldse aimugi, et see juhtus.

Veelgi murettekitavam on see, et Marienfeldt ja Herbeck arvavad seda juurdepääs iPhone'ile on ainult puhvri ületäitumine, mis tähendab tõsist juurdepääsu.

Lõpuks oleks Apple'i poes seerianumber seotud iPhone'iga, nagu soovitas Philip Reagan.

Meenutan, et üks iOS 4 versiooniuuendustest hõlmas krüptimist teie PIN-koodi põhjal. Huvitav, kas see kõrvaldab teie kirjeldatud turvavea.
Nii ka mina. (Täitetekst)
#9
+1
gertab
2013-08-10 18:10:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sirile saate helistada mõnele kontaktile.

Te ei tea ilmselt tema kontaktide loendis ühtegi nime, seega peaksite Sirilt küsima:

  1. koju helistama
  2. helistama mu emale / isale
  3. et anda mulle juhised koju
  4. mis on minu nimi
  5. kes on mu õde / vend.

Kui küsite Sirilt kontaktide kohta, kuvatakse see KÕIK kontaktandmed, mis on sisestatud iPhone'i / icloudi.

Nii et kui iphone on ühendatud wifi / 3g / 4g-ga ja siri on lubatud, on teil juurdepääs omaniku identiteedile (kodu, sugulaste nimed, muud telefoninumbrid, aadressid).

Kui wifi ja 3G on välja lülitatud, oleks teil sellega raskusi.

#10
+1
squishymama
2013-09-12 23:28:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovin teist taktikat. Kirjutasin märkuse, milles käskisin neil telefonile helistada või minu numbrile helistada ja pildistasin seda nende telefoniga. Loodetavasti laadib see fotovoogu üles. Näib, et 3G on sisse lülitatud, kuid ma pole kindel, kas see laadib üles ainult wifi kaudu. Oh, noh. See on väärt võtet ...

#11
  0
Skooter
2015-03-18 06:22:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oodake, kuni omanik helistab, kui ta taipab, et on selle kaotanud. Leidsin just koduteel iPhone'i ja kui ma otsisin otsingut "Kuidas leida lukustatud iPhone'i omanikku", helises see. Omanike naine, Viola! Pange kokku koosolek ja loodan, et keegi teeb kunagi minu jaoks sama.

#12
-1
Yolanda
2012-06-14 11:00:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ühendage telefon iTunesiga, et hankida selliseid andmeid nagu nimi või muud tunnused !!

Lukustatud telefoniga see ei toimi.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...