Küsimus:
Ekraaniväliselt teisaldatud akende hankimine
robsoft
2010-08-27 14:55:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on see probleem kahe ekraaniga seadistusega mõnikord, eriti kui ma žongleerin paljude asjadega.

Mõnikord näib, et mul on võimalik akent täielikult ekraaniväliselt teisaldada (ma pole päris kindel, kuidas) ja ma ei saa seda enam tagasi. Kui ma teen rakenduse menüüs "peida kõik" (tavaliselt on see Mail.app, nii et jääme näiteks näite juurde), kaob kõik ja Mail näib arvavat, et sellel on Windowsi menüüs aken "postkast", kuid midagi pole näha. Näib, et rakenduse sulgemine ja taaskäivitamine ei aita (kuna rakendus mäletab abivalmilt seda, kus mu aken varem asus) ja kõik, mida ma lõpuks teen, on Maci sulgemine, teise kuvari lahtiühendamine ja taaskäivitamine, rakenduse uuesti avamine ja see näib veenvat Maci peaakna positsiooni ümber mõtestama ja kõik on hästi. Seejärel saan taaskäivitada teise monitori jne.

Kas on paremat viisi? Kas on mingil viisil aknaid kindlale kuvarile tagasi paigutada või „avatud” / töötavate akende teisaldamise utiliiti? Kas ma teen tegelikult midagi valesti ? :-)

Ma ei kasuta muuseas Spacesit - seega olen üsna kindel, et see pole mingi kummaline Spaces'i probleem. :-)

22 vastused:
#1
+48
Studer
2010-08-27 15:03:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chealion vastas sellele SuperUseris.

Ma ei kopeeri ja kleebi tema vastust siia, kuna ta sai au mitte mina.

Kuid põhimõtteliselt võiksite teha (tsiteeritud Chealioni vastusest):

Teine meetod Windowsi paigutamiseks, et saaksite neid näha (kui nad mingil põhjusel ekraanilt eemal viibivad), on muutke rakendust, millele kuulub kõnealune aken, hoidke klahvi Option all ja valige akna menüüst "Korralda ees". Seejärel korraldab see ekraani vasakus ülanurgas kõik selle rakenduse aknad kaskaadina.

Oh, geniaalne - aitäh! Olen hääletanud tema vastuse seal ja andnud teile au, et juhatasite mind õigesse kohta. Seal on mõned head ettepanekud ja ma ei saa peaaegu oodata, kuni probleem nüüd uuesti ilmub. :-)
See lahendus ei tööta Yosemite'is, akna menüüle pääseb juurde ainult ekraanilt, kus aken on Yosemite'is sisse lülitatud.
Menüüvalikut ei kuvata XQuartzi jaoks
Näib, et Apple on selle funktsiooni alates MacOS 10.13.5-st eemaldanud.See on peaaegu see, et ekraanilt välja kolinud akende hankimist peetakse veaks selle asemel, et neid saaks ekraanilt välja teisaldada.
MacOS Catalinas sellist menüüelementi pole
Ma olen macOS Catalinas.** Valik + klõpsake rakenduse ikoonil ** töötas minu jaoks!Menüüelement võib olla peidetud macOS-i uuemates versioonides, kuid arvan, et klahvi + klõpsu kombinatsioon teeb sama.
#2
+18
Chealion
2010-08-27 22:35:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Täielikkuse huvides:

Minu algselt vastuselt Serveri tõrke küsimus 7237:

Kui monitor on vooluvõrgust lahti ühendatud (sealhulgas ka adapter, kui see on asjakohane) - adapterist lahkumine jätab OS X-i arvama, et monitor on endiselt ühendatud) kogu Windows peaks liikuma teie põhiekraanile. Mõnikord hoiavad mõned aknad (nt Firefox) oma positsiooni ekraani kõige paremas servas, jättes teile piisavalt ruumi tiitliriba haaramiseks ja soovitud kohta teisaldamiseks.

Üks meetod on enne välise monitori eemaldamist (või enne dongli eemaldamist) avage süsteemieelistustes kuvarite eelistuste paan ja klõpsake nuppu "Windowsi kogumine". See peaks tooma kõik peaakna aknad ja suvandit ei kuvata, kui teist monitori pole ühendatud.

Teine meetod Windowsi korraldamiseks, et saaksite neid näha (kui mingil põhjusel jäävad nad ekraanilt eemale) on minna üle rakendusele, millel on kõnealune aken, hoidke Option-klahvi all ja valige akna menüüst "Arrange in Front". Seejärel korraldab see ekraani kõik aknad kaskaadis ekraani vasakus ülanurgas.

Lõpuks on saadaval mitu AppleScripti (nt. see aadressil Snipplr) see haarab ka kõik aknad ekraanilt välja ja teisaldab need teie jaoks ekraanile.

Samuti on olemas suurepärane jagamisrakendus nimega Stay, mis aitab teie jaoks paljusid automatiseerida, samas on olemas ka MarcoPolo, mis teeb palju enamat kui lihtsalt märkamine, kui monitor on lahti ühendatud ja võimaldab teil skripte käitada (juhul kui soovite teha midagi enamat kui lihtsalt akende ümberkorraldamine).

Vabandust, aga mul pole aimugi, millest te räägite.`mine rakendusele, millel on kõnealune aken, hoia all klahvi Option ja vali akna menüüst" Arrange in Front ". Ma ei näe seda kuskil
#3
+11
nukeguy
2015-04-09 18:37:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvasin, et peaksin sellele vastama, mis kirjeldab spetsiaalselt XQuartzile mõeldud lahendusi. Paljud siin toodud lahendused ei tööta XQuartzi jaoks. Sellelt piletilt: https://xquartz.macosforge.org/trac/ticket/796 olen leidnud kaks toimivat lahendust ja minu arvates oleks kasulik need siin välja tuua.

 1. Kui saate monitori hõlpsasti lahti ühendada / pistikupessa ühendada, siis ühendage monitor lahti, nii et teie aken kuvatakse kohas, kuhu pääsete juurde. Seejärel klõpsake hiirega aknal ja hoidke hiire nuppu all, nagu oleksite seda lohistanud. Ühendage oma monitor vooluvõrku, laskmata hiirt ega akent lahti lasta. XQuartzi aken peaks jääma sinna, kus teie hiir asub.

 2. See ShiftIti pakett töötab ekraanilt kadunud akende saamiseks väga hästi: https://github.com / fikovnik / ShiftIt / downloads Võib olla ka teisi sarnaseid pakette, kuid see on puhas ja tõhus.

Loodetavasti aitab see kedagi!

Shiftlt töötab peaaegu koos XQuartziga.See tsentreerib tegelikult (nt) Inkscape'i peaakna, kuid mitte sekundaarakna (omaduste dialoog).Tore tööriist, mida siiski teada.+1
#4
+7
tremby
2015-03-31 09:00:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on kaks ekraani ja Inkscape'i laadimine viib selle tavaliselt ligipääsmatu kohta. Ma näen seda, kasutades "näita kõiki aknaid", kuid kui ma selle sealt valin, siis see kaob ja kaob uuesti. Leidsin lahenduse sellest meililoendi kommentaarist.

Teise ekraani lahti ühendamisel näen Inkscape'i. Kuid ka siis, kui ma teise ekraani sinna tagasi ühendan, kaob see uuesti servast. Lahendus on järgmine:

 1. eemaldage teine ​​ekraan lahti
 2. kasutage hiire abil akna tiitliriba kinni hoidmiseks (klõpsake ja hoidke all)
 3. Hoidke endiselt pealkirjaribal kinni, ühendage monitor uuesti sisse
Lisan, et saan selle ülesande täitmise ajal kontoris ringi teistelt inimestelt palju jõllitusi.
#5
+5
DBranx
2015-06-02 07:08:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leidsin selle jaoks väga lihtsa lahenduse.

See juhtus minuga Powerpointis. Läksin ekraani ülaservas asuvasse menüüsse Powerpoint. Klõpsake nuppu „Window” ja seejärel klõpsake nuppu „Akna suumimine”. Valmis

See on ainus vastus, mis töötas 10.11.5 (koodnimi El Capitan).
Teise võimalusena töötas Window> Zoom lihtsalt minu jaoks (akna suurendamine ei olnud võimalus).
Aken> Suum töötab Mojaves
#6
+4
Art
2011-11-25 01:47:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Midagi, mida proovisin ja mis minu jaoks töötas, on resolutsiooni vahetamine madalamale ja seejärel uuesti üles toomine. Ja see paneb lihtsalt rakenduse võluväel keskmesse. Terviseks.

#7
+3
lauhub
2014-02-15 21:37:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leidsin selle rakenduse: WindowWrangler

See võimaldab akna liigutamiseks kasutada klaviatuuri otseteid.

Kahjuks ei tööta see ainus aken, mida vajan: Inkscape XQuartzi keskkonnas.

Kas leidsite xquartzile lahenduse?
Leidsin lahenduse välise monitori ühendamisest: sellisel juhul on muudetud aken asendis, mida ma saaksin seda liigutada. Liigutan seda nii, et pärast ekraani lahtiühendamist oleks akna ülemine riba "ligipääsetav".
@gebirgsbärbel Vaata vastust, mille ma just postitasin allpool. Ma arvan, et see võib teile kasulik olla.
@gebirgsbärbel Vaadake [uut vastust] (http://apple.stackexchange.com/a/238975/31154), mille postitasin allpool, kasutades utiliiti `xdotool`, mis lahendas lõpuks kõik minu probleemid
#8
+3
lauhub
2016-05-20 17:02:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Konkreetse X11 / XQuartz-probleemi jaoks on siin lahendus, mille leidsin.

Eeltingimus

Kõigepealt vajate xdotool. Selle saab installida, kasutades brew install xdotool

Põhitõed

Järgmise skripti abil saate akna vasakule liigutada:

 xdotool getactivewindow windowmove --relative - -100 -44 

-44 on väärtus, mis minu arvates on tiitliriba kõrguse ja menüüriba kõrguse summa. Kui seda pole siin määratud, langeb aken y-positsiooni hoidmise asemel alla.

Parema käigu korral:

 xdotool getactivewindow windowmove --relative - 100 -44 kood> 

Üles liikumiseks:

 xdotool getactivewindow windowmove --relative - x -100 

Allapoole liikumiseks:

 xdotool getactivewindow windowmove --relative - x 100 

Nii et nüüd saate teisaldada parajasti valitud akna (kuhu pääsete Exposega, klõpsates nuppu kui see on ekraaniväline).

Expose view

Seejärel saate terminali avada ja käske korrata, kuni aken ilmub.

Juurdepääs sellele otsetee kaudu

Kui soovite oma akna klaviatuuri otsetee abil liikuma panna, võite kasutada siin antud selgitust

Lisasin need otseteed tegelikult BetterTouchTooli kasutamine.

 1. BetterTouchPreferences > klaviatuur

 2. Lisa uus otsetee

 3. Valige tekstivälja Klaviatuuri otsetee ja vajutage (nt) shift + ^ + cmd +

 4. Valige Eelnevalt määratletud toimingu käivitamine : muude rakenduste juhtimine > Execute Terminali käsk

 5. Sisestage käsk (nt) right move koos täieliku teega xdotoolini (selle saate hankida which xdotool abil käsk)

  / usr / local / bin / xdotool getactivewindow windowmove --relative - 100 -44

  >
 6. Klõpsake nupp Salvesta.

Korda sama ka teiste juhiste jaoks ning naudi!

finkil pole xdotooli
#9
+2
robsoft
2010-09-02 15:04:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Täielikkuse huvides leidsin ka järgmist: Stay app for Mac, kuigi ma pole seda veel proovinud ega ostnud.

Nende veebisaidilt:

Stay saab salvestada akende komplekti kõigi kuvarikombinatsioonide jaoks, mida arvutiga kasutate. Näiteks kui teil on sülearvuti, mis on mõnikord ühendatud välise kuvariga, saate Stayi salvestada kaks aknakomplekti; üks välise monitoriga ühendatud ja teine ​​ilma. Kui olete välise kuvari ühendamise või lahtiühendamise ajal selle taastanud, saate tagada, et teie aknad oleksid alati seal, kus soovite. Peatumise saate isegi konfigureerida akende automaatseks taastamiseks, kui kuvarid on ühendatud ja lahti ühendatud.

#10
+2
ggutenberg
2015-12-24 05:35:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

El Capitanis ei sobinud siin olevad lihtsad vastused minu jaoks või ei olnud need valikutena saadaval. Mis toimis, oli paremklõpsata rakendusel Dockis (minu puhul Chrome) ja valige Valikud> Määra töölauale ekraanil 1. See viis kõik aknad minu praegusele töölauale.

#11
+2
Alec
2013-10-04 17:14:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on lahendus, mis minu jaoks töötas, ja traalisin foorumeid ning proovisin kõike, mis võimalik.

Lõpuks leidsin viisi. Installige rakendus nimega BetterTouchTool. See võimaldab teil teha otsetee ekraanil mitmesuguste käepäraste toimingute tegemiseks jne. Seejärel seadistage rakenduse spetsiifiline otsetee (palju lihtsam kui see kõlab) ja muudaks selle lihtsaks. Seadsin selle nii, et "kahe sõrmega pühkimine üles" viis toiminguni "Akna maksimeerimine". See kleepis puuduva rakenduse minu sülearvuti ekraanile ja eemale fantoommonitori ekraanilt, kuhu see oli kinni jäänud.

Probleem lahendatud.

Siin on pilt sellest, kuidas BetterTouchTool välja nägi, kui ma 'määraks otsetee:

BetterTouchTool Shortcut

Parandasin probleemi ka BetterTouchTooli abil.
#12
+2
Gabiz Ra
2015-03-30 00:34:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks mu sõber kirjutas tasuta tööriista akende tagasitoomiseks. Kui soovite seda kontrollida, minge siia: http://bring-em-back.com

#13
+2
Adolfo Abegg
2014-08-11 01:15:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli just sama probleem Mavericksis, mul õnnestus probleem lahendada järgmiselt:

 1. Viige kursor akna servale, mis nihkus ekraanilt välja, näiteks paremal asuv serv.
 2. Kui näete suuruse muutmise ikooni (minu puhul horisontaalse suuruse muutmise ikooni), klõpsake ja hoidke all.
 3. "Klõpsu all hoides" lohistage akent. Voila!
See töötab ainult siis, kui aken on vastu teise akna serva
#14
+1
T Martin
2015-10-14 14:14:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tundub, et see juhtub minuga kõige sagedamini siis, kui teisene kuva on üleval (jaotises Süsteemieelistused -> Kuva -> Paigutus). Kui probleem ilmneb, kui liigutan välise ekraani paremale, ilmuvad X11 aknad uuesti.

#15
+1
plfrick
2016-06-29 02:49:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui Yosemite'is töötas minu jaoks

 1. süsteemieelistuste avamine
 2. kuvamise kuva < eraldusvõime avamine
 3. valige skaleeritud
 4. muutke seade ajutiselt millekski muuks

Minu jaoks piisas sellest, et rakendus ekraanile tagasi sundida.

#16
+1
Siddiq Koona
2019-07-03 11:20:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Natuke imelik, kuigi aken (minu puhul Terminal) eksis paigutusse.Proovisin suumida, tuua kõik ette, kuid tundus, et midagi ei toimi.

Lõpuks aken → Ühenda kõik aknad tegi trikki.

#17
  0
jeremyjjbrown
2014-05-29 04:53:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

AppleScript Editoris saate selle jaoks luua lihtsa rakenduse. Sisestage järgmine tekst ja salvestage see rakendusena. Kui panete selle oma kausta Rakendused, on sellele SpotLighti kaudu lihtne juurde pääseda. Nimetasin minu kogumisaknad.

 atribuut procesToIgnore: {} käsku rakendusel "Finder" seada _b töölaua akna piiridele ekraani_laius _bend telltell-rakenduse elemendi 4 elemendile 3 "Süsteemi sündmused" määrab allProcesses rakendusprotsessideks määrab _results väärtuseks "i" 1-ga, et lugeda kõiki protsesse, mis on seatud doIt kuni 1 korratakse z-ga 1-st, et loendada protsesseToIgnore, kui protsess i = protsess (processToIgnore element z lõpeta kui lõpeb kordus, kui doIt = 1, siis ütle protsessile, mida ma kordan x-ga 1-st (loendage aknaid) seadke winPos akna x positsioonile, seadke _x akna positsioonile WinPos, seadke _y winPos-i punktile 2, kui (_x < 0 või _y < 0 või _x > screen_width või _y > screen_height), seejärel määrake aken x kuni {0, 22} lõpeb, kui lõpeb kordus lõpeb ütle lõpp kui lõpeb kordus ütle 
Terviklikkuse huvides peate selgitama, kuidas liikuda "Skriptiredaktorile pole lubatud juurdepääs" (Yosemite)
#18
  0
Yatharth Agarwal
2016-08-20 13:00:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teine lahendus XQuartzile:

 brew install wmctrl
wmctrl -i -r $ (wmctrl -G -l | grep -i inkscape | lõika -d '-f1) -e 0,0,0100,100
 

Asendage 'inkscape' mis iganes soovite.

#19
  0
Geoffrey Hyatt
2016-09-20 22:24:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin on lihtne vastus, mis võtab 15 sekundit ja on püsiv lahendus.

https://groups.google.com/forum/#!topic/eggbotuser/48RbZ2Pey5A

See probleem ilmneb siis, kui teil on mitu kuva. Dokumendi avamine toimub kõigi kuvade vasakult ekraanilt väljas. Applescriptiga ei saa seda parandada: XQuartz ei rakenda standardset skriptitavuse verbi akende asukoha saamiseks ja määramiseks. Samuti ei rakendata standardseid X11 aknahalduri ekvivalente.

Probleemi põhjuseks on vastuolu Inkscape'i eelistussätte ja Mavericksi eelistussätte vahel.

Mavericksi komplektis olev eelistuste seade jaotises Süsteemieelistused> Missiooni juhtimine on [x] Ekraanidel on eraldi tühikud

Inkscape'i menüüribal Faili> Inkscape'i eelistused> Windows (•) Salvestage ja taastage iga dokumendi akna geomeetria.

Kui muudate OS X eelistust (nõuab väljalogimist ja uuesti sisselogimist) või muudate Inkscape'i eelistuseks (•) Ärge salvestage akna geomeetriat (mida te ei saa teha, kui te ei saa Inkscape'i avada akna kuvamine) toimib Inkscape ootuspäraselt.

Nii et kui soovite Mavericksi uut käitumist mitme kuvaga Macis, pöörduge ajutiselt vanale viisile, muutke Inkscape'i eelistust ja seadke Mavericks igal ekraanil tagasi menüüribale.

#20
  0
user220250
2017-01-16 23:48:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Valige rakenduse menüüpunktis 'Aken' käsk „Korralda kõik”.See töötas Mac PowerPointis, see ei pruugi kõigile sobida.

#21
  0
Miss G Dacuma
2017-08-28 15:29:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on Macis MS Powerpoint'i avamisel sarnane probleem, kuna seda ei kuvata ekraanil.Lihtsaim viis on minna Maci ekraani ülaosas Powerpingi menüüribale ja klõpsata nuppu "Aken", seejärel klõpsata nuppu "Korralda kõik".Kuvatakse puuduvad / peidetud PowerPointi aknad

#22
  0
Baylaw
2017-12-05 15:45:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõige lihtsam lahendus sellele probleemile on paremklõps tegumiribal vastaval ikoonil ja seejärel käsk Peida.Seejärel saate teha sama ja valida "Kuva" ja siis ilmub teie puuduv aken uuesti.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...