Küsimus:
Kuidas ma oma iPhone'i taaskäivitan ja miks peaksin?
Nick Josevski
2010-07-15 04:27:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sageli räägitakse iPhone'i taaskäivitamisest samamoodi nagu arvuti taaskäivitamisest.

Kuidas seda teete, milliseid nuppe vajutate ?

Samuti, kuidas / miks see erineb sellest, kui lihtsalt iPhone'i ülemise nupu abil välja lülitada ja seejärel uuesti sisse lülitada?

Ma ei näe mõtet iPhone'i regulaarselt taaskäivitada. Minu kogemuse kohaselt töötab see normaalselt ja see ei aeglusta ega midagi muud. Ülemine nupp paneb seadme unerežiimi.
Kolm vastused:
#1
+8
goldsz
2010-07-15 04:31:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Saate iPhone'i taaskäivitada, hoides toitenuppu ja kodunuppu umbes 5 sekundit (kuni näete, et ekraanile ilmub õuna logo). Võimalik, et peate seda tegema, kui telefon hangub või ei reageeri muul viisil. http://www.apple.com/support/iphone/assistant/phone/#section_2

"Kõva" lähtestamise tegemiseks hoidke nuppe Kodu ja Unerežiim / Ärkamine seni, kuni see taaskäivitub. Te ei lükka punast toitelülitit
#2
+5
Kevin Y
2010-07-15 04:50:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Toite- ja kodunuppu umbes 5 sekundit all hoides toimub lähtestamine. IDevice'i taaskäivitamine vabastab kasutatud RAM-i. Madal RAM on peamine põhjus, miks rakendused kokku jooksevad, mistõttu soovitatakse iDevice iga kord uuesti taaskäivitada.

#3
+4
hemp
2011-07-28 21:18:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ülemise ("Lukusta") nupu vajutamine lukustab telefoni ja lülitab ekraani välja. See on kasulik energia säästmiseks ja turvalisuse tagamiseks.

Telefoni saab välja lülitada, kui hoiate all nuppu Lukusta, kuni punasel noolenupul kuvatakse teade „slaid välja lülitamiseks”. Sellisel viisil telefoni väljalülitamine võimaldab kõik töötavad protsessid / teenused graatsiliselt välja lülitada. See sarnaneb teie Maci sulgemisega. IOS-seadme iga paari päeva tagant väljalülitamine vabastab lekkinud mälu ja võib aidata paremini või kiiremini töötada. Lülitasin telefoni peaaegu igal õhtul välja, seejärel ühendasin selle seinalaadijaga, mis lülitab selle automaatselt uuesti sisse.

Toite- ja kodunuppude allhoidmist seni, kuni seade ise taaskäivitub, nimetatakse "lähtestamiseks" ja sarnaneb Macis toitenupu vajutamise ja hoidmisega. Sellisel viisil taaskäivitamine ei anna jooksvatele protsessidele võimalust graatsiliselt sulgeda ja võib tegelikult põhjustada andmete kadumise. See tehnika peaks olema viimane abinõu, mitte igapäevane praktika selle võimalike kahjulike mõjude tõttu.

see on kohapeal. kodu / unerežiimi hoidmine on nagu toitejuhe jooksvast arvutist välja tõmbamine - viimane pingutus kraavis. palju parem, kui lülitate toite tavapärasel viisil sisse, hoides unenuppu ja libistades toite välja.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...