Küsimus:
Miks "Kopeeri" asendab kraami selle asemel, et see liita?
balexandre
2010-09-12 23:40:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on hakanud minu jaoks tõesti häirima

Kui teil on 2 failiga originaalkaust ja kopeerite midagi selle vanemkausta, kus kausta nimi on sama Kujutame ette, et kopeerite 3 faili ja lõpuks soovite kokku saada 5 faili, toome näite, näiteks:

Originaal:

  ~ / User / abc / Documents / locale / fileA ~ / User / abc / Documents / locale / fileB  

Kraabitavad asjad:

  locale / fileClocale / fileDlocale / fileE  

Kui kopeerite selle kataloogi ~ / User / abc / Documents / , saate selle:

alt text

Pole võimalust Kopeerida / ÜHENDADA ! kui vajutate REPLACE, jõuate järgmisele:

  ~ / User / abc / Documents / locale / fileC ~ / User / abc / Documents / locale / fileD ~ / User / abc / Documents / locale / fileE  

asemel

  ~ / User / abc / Documents / locale / fileA ~ / User / abc / Documents / locale / fileB ~ / User / abc / Documents / locale / fileC ~ / User / abc / Documents / locale / fileD ~ / User / abc / Documents / locale / fileE  

Mis siin toimub? Kuidas saaksin soovitud kraami lihtsalt olemasolevaga ühendada. Nagu edastamine küsib

alt text

+1. Tahaks teada ** miks **. Märkimisväärne on see, et ** Finderi ** puhul on see tavaks olnud juba 90ndate algusest peale, kui mitte kogu tee tagasi. Käsureal olev "cp" sulandub suurepäraselt.
see on päris kurb, kas pole? nii lihtne asi, mis võib tekitada nii palju peavalu ... sealhulgas hävinud andmed !!! Ma arvan, et küsimus on siiski liiga avatud otsaga. Võib-olla muudaks selle millekski näiteks "kuidas ma saan ühendamise asemel pigem kopeerida kui asendada?"
Ärge lohistage kausta - lohistage selle asemel ainult failid. See peaks andma teile soovitud tulemused.
@Dori: tõsi, kuid see on tõesti nõme, kui sul on hulk kaustu nende kaustade all, mida soovite ühendada: /
Üldiselt pean seda pigem omaduseks kui puuduseks. Mulle tundub väga kummaline eeldada, et kaks kausta ühendatakse sujuvalt. Programmeerijana tahan sageli vanad / vananenud failid eemaldada ja ühendamine seda ei teeks.
@Chealion: Kui ütlete, et "cp käsureal" sulandub suurepäraselt, olin üllatunud. Kuid näib, et "cp -R a / * b /" ühendab a / alamkataloogi mingil viisil b / alamkataloogiga. Ma pole kindel, et ma seda usaldan. Pange tähele, et kui kasutate cv asemel mv, kuvatakse tõrketeade.
@khedron Ma sain teada, et see liitus, kui üritasin seda asendada ja mõtlesin, miks läksid asjad mul käimasoleva projektiga keeruliseks. See sulandus minu oletuse meelehärmiks täiesti.
@Chealion: Heh! See on naljakas.
Jah, see on funktsioon. Põhjus, miks ma võin mõelda, on see, et mõned kataloogid on tegelikult konteinerid (`.app`,` .bundle`, `.kext`) ja vaikimisi oleks nende ühendamine katastroofiline.
Neli vastused:
#1
+10
Martin Marconcini
2010-09-13 01:01:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie (OS X-i kasutajad) oleme seda küsimust küsinud juba koidikueast peale.

Väga hästi sõnastatud küsimus kurvale vastusele: OS X ei tee seda ega saa seda ilma kolmanda osapoole tööriistadeta.

Kolmandate osapoolte alternatiive on palju, soovitan lihtsalt jätkata soovitustega, mis on minu arvates parim alternatiiv Finderile, kuid ... teie läbisõit võib erineda.

CocoaTechi rajaleidja ei ole tasuta alternatiiv (kaugel sellest), kuid see kõrvaldab lõplikult enamiku Finderi puudustest ja lisab sama hinnaga palju toredaid asju.

Kui tunnete end seiklushimulisemana, võite just siin vaadata erinevaid alternatiive ja nende hindu.

Värskenda : Veel 2010. aasta septembris ei olnud TotalFinder olemas, kuid see on väga tore lisandmoodul, mis toob Finderisse vahelehed, lõigatud, kaustade ümberjärjestamise jms. Pole tasuta, kuid teeotsingust väiksem, kui just seda otsite.

Loodame, et 10.7 toob uue paradigma, kus sellised küsimused pole enam asjakohased :)

Path Finder on tõesti suurepärane, aitäh, et juhtisite tähelepanu, halvale mõttele, et Apple on keskendunud palju mobiilseadmetele (nõid on suurepärane, ärge mõistke mind valesti) ja jätab meile sellise käitumisega töölaua kasutajad :(
#2
+4
Loïc Wolff
2010-09-15 02:13:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Usun, et see on tingitud Mac OS X-i teatud pakettide käsitsemisest.

Näiteks rakendus . Kasutaja jaoks on see lihtsalt .app fail, topeltklõpsake seda ja see avab rakenduse.
Kuid tegelikult on see .app-laiendiga kaust, mille hierarhia on järgmine:

safari app mac-ox-x

Seda saate ise näha, kui paremklõpsate rakendusel ja valite "Kuva paketi sisu".

Ainus põhjus, miks Apple'i näen kausta ühendamise lubamiseks on see, et nad ei tahtnud kasutajat segadusse ajada. Nagu ühendamise palumine, kui kõik, mida soovite, on rakenduse värskendamine.
Ja kuna see on tavaline viis pakettide esitamiseks Mac OS X süsteemis, ei viitsinud nad pakette ja lihtsaid kaustu vahet teha.

Mõjuv põhjus, kuid muud sellised erandid ei takistanud Apple'il käitumises leidurisse kõvasti kodeerima, nii et ma ei saa aru, kuidas nad ei saaks lihtsalt rakenduse komplekte "kulisside taga" asendada.
Olen nõus, et Apple ei tahtnud kasutajaid segadusse ajada, kuid arvan, et paketi argument pole asjakohane ... Kaustu ja pakette käsitletakse juba erinevalt. Tegelikult pole pakett sama mis kaust. Mõlemad on * kataloogid *, kuid GUI-s käsitletakse neid pakette ja kaustu erinevalt.
#3
+2
Jörgen Lundberg
2011-03-31 00:29:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Piisake oma usaldusväärne terminal ja tehke järgmist.

  prompt>cp -R locale ~ / User / abc / Documents /  
#4
+2
Eugene
2012-03-13 20:04:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tõenäoliselt on kõigi asendatud failide jaoks liiga hilja, kuid kopeerige kaust ( Valik ⌥ + C ) ja kleepige seejärel üksused ( Valik ⌥ kbd> + V ), siis palub ta liitaSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...