Küsimus:
Mac OS X-i allalaadimishaldur
Nivas
2010-09-03 22:34:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mis on hea allalaadimishaldur Macile?
Kas saadaval on tasuta faile?

Kaheksa vastused:
#1
+10
Studer
2010-09-03 22:50:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Valikuid on mitu:

Folx on Mac OS-i tasuta allalaadimishaldur X tõelise Mac-stiilis liidesega. See pakub mugavat allalaaditavate failide haldamist, paindlikke seadeid jne. Folxil on ainulaadne süsteem allalaaditud sisu sortimiseks ja säilitamiseks.

Folx Screenshot

iGetter on täisfunktsionaalne allalaadimishaldur ja kiirendi. IGetter võimaldab teil Interneti-ühendusest maksimumi võtta, olgu see siis sissehelistamis-, traadita-, kaabel-, DSL-, T1- ja muud kõrgetasemelised lairibaühendused. Segmenteeritud (kiirendatud) allalaadimisega saab iGetter teie allalaadimiskiirust oluliselt parandada.

iGetter Screemshot

  • Leech (tasuline): puhas kasutajaliides.

Igal kaasaegsel brauseril on oma allalaadimisfunktsioonid, miks peaksite siis esimesena kasutama allalaaditavate failide käsitlemiseks eraldi rakendust koht? Kuna Leech töötab paremini kui ükski sisseehitatud allalaadimishaldur.

Leech

JDownloader on tasuta avatud lähtekoodiga allalaadimiste haldamise tööriist koos tohutu arendajate kogukonnaga, mis muudab allalaadimise võimalikult lihtsaks ja kiireks. Kasutajad saavad allalaadimisi alustada, peatada või peatada, seada ribalaiusega seotud piiranguid, arhiivide automaatset ekstraktimist ja palju muud. See on hõlpsasti laiendatav raamistik, mis aitab säästa iga päev tunde teie väärtuslikust ajast!

jDownloader - Fat Pipe : (tasuta)

Enamik servereid ja Interneti-teenuse pakkujaid piiravad ühe ühenduse kiirust. Saame neist piiridest mööda minna, jagades allalaadimisülesande paljudeks väiksemateks tükkideks. See tagab, et küllastate oma Interneti-ühenduse täielikult.

http://fatpipeapp.com/media/demo.mp4

#2
+6
Am1rr3zA
2010-09-03 23:16:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovitan tungivalt kasutada iGetter, see oli parem kui teine.

, kuid saab kasutada ka

Ka siis, kui saate kasutada terminali ja installida paketti, soovitasin teil kasutada AXELi. pärast selle installimist saate seda kasutada nagu allpool terminalis

  axel -n 100 -s 5242880 "teie allalaadimislink"  

-n 100 näitavad serveriga ühenduse number

ja kiiruse piiramiseks kasutatavad -s 5242880, ülaltoodud näites üritavad -s 5242880 hoida keskmist kiirust umbes 5242880 (5120 kilobaiti / s).

#3
+3
Saqib Saud
2014-12-21 11:40:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

WebUI abil komplekteeritud Aria2 on parim, mida OS X-i saate saada. Kõik, mida peate tegema, on käivitada Aria terminalist ja avada brauseris WebUI.

Funktsioonid

  • Mitme ühenduse allalaadimine. aria2 saab faili alla laadida mitmest allikast / protokollist ja proovib kasutada teie maksimaalset allalaadimist ribalaius. Kiirendab teie allalaadimiskogemust tõesti.

  • Kerge. aria2 ei nõua palju mälu ja protsessori aega. Kui ketta vahemälu on välja lülitatud, on füüsiline mälukasutus tavaliselt 4MiB (tavalised HTTP / FTP allalaadimised) kuni 9MiB (BitTorrent allalaadimised). Protsessori kasutamine BitTorrentis allalaadimiskiirusega 2,8MiB / s on umbes 6%.

  • Täielikult pakutav BitTorrent Client. Kõik funktsioonid, mida soovite BitTorrenti kliendis on saadaval: DHT, PEX, krüpteerimine, magneti URI, veebiülekanne, valikulised allalaadimised, kohalike partnerite avastamine ja UDP-jälgija.

  • Metalinki lubamine. aria2 toetab Metalinki allalaadimise kirjelduse vormingut (teise nimega Metalink v4), Metalinki versiooni 3 ja Metalink / HTTP-d. Metalink pakub failide kontrollimist, HTTP / FTP / BitTorrenti integreerimist ning erinevaid keele, asukoha, operatsioonisüsteemi jne seadistusi.

  • Kaugjuhtimispult . aria2 toetab RPC liidest aria2 protsessi juhtimiseks. Toetatud liidesed on JSON-RPC (üle HTTP ja WebSocket) ja XML-RPC.

#4
+2
nanda
2010-09-08 13:22:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutan JDownloaderit palju. See on äärmiselt kasulik, kui laadite alla pilve sisu (populaarseimaks nimeks: Rapidshare, Hotfile, Megaupload).

Ja see on tasuta.

#5
+2
annawie
2013-03-30 21:17:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ärgem unustagem Firefoxi jaoks DownThemAll. Jah, see on Firefoxi pistikprogramm, kuid kuna Firefox töötab ka Macis, muudab see selle õigeks vastuseks. See on ka tasuta.

#6
+2
Chad Scira
2014-06-18 18:15:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Fat Pipe - (tasuta) sisaldab Chrome'i, Safari ja Firefoxi pistikprogramme Fat Pipe App

märkus: ma olen äärmiselt erapoolik (kirjutasin rasvatihase);

Ma kasutasin varem kiirlaadimist, kuid nad lõpetasid hiljuti oma rakenduse toetamise ja mul tekkis terve rida vigu. tegelikult toetab kuni 50 ühendust ühe allalaadimise kohta ja määrab ühenduse arvu automaatselt faili suuruse põhjal.

Tere tulemast Ask Aski! Täname oma kuuluvuse avaldamise eest. Parema vastuvõtu saamiseks kogukonnas osalege kindlasti küsimustega, mis pole teie tootega otseselt seotud.
#7
+1
Tigran Khanzadyan
2011-05-07 21:41:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nii palju kui see mind kurvastab, kuid soovitaksin ka versiooni jDownloader. Teisest küljest võite mõnel lihtsal ja mitte nii lihtsal juhul valida wgeti või lokke. Võite olla evan julgem ja luua pakettskripti, kasutades ühte neist UNIX-i käskudest, ja olge sellega valmis.

See peaks ilmselt olema kommentaar, kuna teie vastus on sama mis nanda. Samuti arvan, et peate silmas "bash" mitte "partii" skripti.
Teil on täiesti õigus, lihtsalt vana harjumus MS DOS-i aegadest :)
#8
-4
Xavier S.
2015-07-04 15:27:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et allalaadimishaldureid pole enam vähemalt vaja. Ma tean, et see küsimus esitati neli aastat tagasi, kuid allalaadimishaldurid on tänapäeva maailmas kasutud.

Kas vajate siiski allalaadimishaldurit? Teie brauser. Valmis!

Allalaadimishaldurid pole piiratud brauseri lihtsa allalaadimise funktsioonidega.Ajastamine, ribalaiuse allalaadimise allalaadimine, jätkamisvõimalused, BitTorrent funktsioonid, kaugjuhtimispult ja paljud muud häkkimisfunktsioonid on funktsioonid, mida brauserid ei sisalda.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...