Küsimus:
Probleem OS X-s alati "Ava koos" -ga
Am1rr3zA
2010-08-28 16:14:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan teada, kuidas saan tarkvara rakendada kogu oma sama dokumendi avamiseks, näiteks tahan kogu oma PDF-dokumendi avada rakendusega Skim, kuid kui ma paremklõpsan seda> avan valiku> muu abil ja valige soovitud rakendus ja märkige see valik "Ava alati koos", mida see just selle konkreetse faili jaoks teeb. (kui tahan avada B.pdf, mis on endiselt avatud ").

Kuidas sundida OS X-i kogu Skimiga pdf-tüüpi avama?

alt text

Mis uudishimu huvides kasutate OS-i versiooni? 10,6? (see pole küsimuse jaoks asjakohane, ma olen lihtsalt uudishimulik kutt;))
see küsimus on sel ajal liiga vana, kui mul oli lumeleopard
Neli vastused:
#1
+44
Carmine Paolino
2010-08-28 16:40:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Valige Finderis PDF-fail, avage teabepaneel ( File Get Info või I kbd>), valige eelistatud rakendus ja klõpsake nuppu Change All…

change all

Vaikedokumentide muutmisega seotud kasutajaliides on eksitav.Loen seda küsimust, sest näen seda punktis 10.10.4 - määrake TextWrangler dialoogi Ava ... abil XML-i jaoks vaikimisi (alati avatud), kuid siiski soovib see avada Xcode'iga.Teie parandus parandas selle.Apple peab selle käitumise parandama.
nüüd on 2016 ja see vastus on endiselt kasulik, aitäh !!
2019 ... ikka kasulik: D
Ka märkeruut "Alati avatud" pole minu jaoks kunagi töötanud.See on mind juba ammu häirinud.See vastus lahendas minu probleemi.Aitäh!
2020 ... ikka kasulik :)
#2
+6
Martin Marconcini
2010-09-11 06:46:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite segi ajada kõigi failitüüpidega ja "kes mida avab", on olemas vabavaraline süsteemi eelistuste paan nimega RCDefaultApp, mis töötab Snow Leopardi, Leopardi, Tiigri ja Pantri versioonides.

Saate muuta peaaegu igat tüüpi ressursse, näiteks võite öelda, et „ Acorn” avab vaikimisi png või laiendi „jpg” vaikerakendus peaks olema Preview.app, jne.

See haldab ka MIME tüüpe, URL-e ja meediumit.

#3
+2
JamesSugrue
2014-06-10 04:41:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli see probleem ka täna (Mavericks), kuid siinsed lahendused ei töötanud. Selle põhjuseks on rikutud teenuste vahemälu. Käivitasin terminalis järgmise käsu ja asjad hakkasid uuesti töötama

  /System/Library/Frameworks/CoreServices.framework/Versions/A/Frameworks/LaunchServices.framework/Versions/A/Support/lsregister -kill -r -domain local -domain system -domain user  

Nii et kui keegi vastustest teie jaoks ei tööta, käivitage see käsk ja siis peaks pärast seda korras olema

#4
+1
Steve Moser
2015-10-30 01:07:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teine võimalus on paremklõpsata faili Finderis ja seejärel muuta "Ava koos" väärtuseks "Ava alati koos", hoides all klahvi (⌥).See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...