Küsimus:
Kuidas installida rakendus .dmg kettalt?
Chealion
2010-09-05 08:14:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen Firefoxi alla laadinud ja see istub nüüd minu töölaual kui Firefox.dmg. Kui topeltklõpsan saidil Firefox.dmg, avaneb see aken, milles on Firefox, et saaksin seda kasutada - kas see tähendab, et rakendus on installitud?


Kogukond Wiki esitas küsimuse, kuna ma arvan, et see on väärt küsimus, mis sellel saidil on, et inimestele viidata, see pole täpselt intuitiivne ja pole küsimus, millest ma arvan, et ma vääriksin mingit repliiki.

Kolm vastused:
#1
+22
Chealion
2010-09-05 08:18:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kettapiltidel levitatud rakendused ( .dmg -failid) on mõeldud installimiseks lohistamise abil. Võite rakenduse virtuaalsest draivist turvaliselt lohistada kausta Applications ja kasutada seda kaustas Applications. Pärast selle kausta Rakendused kopeerimist on virtuaalne draiv eemaldamine ja ketta pildifail kustutamine turvaline.

Peaaegu kõik rakendused töötavad selle virtuaalse kõvaketta käivitamisel suurepäraselt, kui nad oma sisu teie kasutaja kausta salvestavad. (nt brauserid, meilirakendused jne). See aga takistab teil rakenduse värskendusi käivitamast, kuna kettapilt on ainult loetav.

#2
+8
Ali Bolourian
2010-09-06 22:38:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tavaliselt saab .dmg-failides jaotatud rakendusi installida erineval viisil, sõltuvalt nende pakkimisest. Pärast topeltklõpsamist kettapildil olen jälginud neid kahte levinumat stsenaariumi. See avab akna ja:

  • Näete rakendust ennast ja otseteed kausta Applications. Peate lihtsalt rakenduse lohistama ja selle rakenduste otseteeikoonile viskama. See kopeeritakse kausta Applications ja esmakordsel käivitamisel hoiatatakse teid, et rakendust käitate esimest korda ja see on Internetist alla laaditud. Kui klõpsate nupul OK, ei küsi see seda küsimust teile enam.
  • Näete rakenduse ikooni (ja mõnikord ka mõningaid readme-faile, mis selgitavad rakenduse installimist või värskendamist). Kui olete topeltklõpsanud rakenduse ikoonil, käivitab see installiprogrammi, mis tutvustab teid rakenduse installimisega.

Mõlemal juhul võite pärast rakenduse installimise lõpetamist paremklõpsata kettal olev pilt töölaual ja valige Eject. Kettapilt kaob, kuid .dmg-fail jääb kuhu iganes alla laadisite. Siis on .dmg-faili eemaldamine ohutu.

#3
+6
gentmatt
2012-09-22 01:55:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

DMG on lühike kettapilt , see on vorming, mida OS X-is kasutatakse tarkvara installimiseks.

Teine võimalus on kasutada paketid ( .pkg ), mis on installitud OS X installeriga .

DMG Pildid on nagu kohandatavad kaustad, mis ei saa sisaldada ainult rakendust ennast, vaid ka muid faile. Kõige sagedamini kasutatakse kohandatud tausta ja teile kuvatakse võimalus rakendust OSX-is lohistada / kopeerida - ja seega installida . See selleks. Kõigi kasutajate jaoks installimiseks kopeerige, lohistades ...

  • ... / Applications
  • ... ~ / Rakendused ainult endale installimiseks (~ on kodukataloog)

enter image description here

Desinstallimine

Nagu arvata võib, desinstallitakse lihtsalt, lohistades rakenduse praegusest asukohast jaotises (~) / Applications prügikasti. Mõned selle rakenduse seotud failid (seaded, vahemälu, ...) jäävad teie arvutisse alles, kuid üldiselt ei võta need palju ruumi. Selliste andmete automaatseks leidmiseks ja eemaldamiseks võite kasutada kolmanda osapoole tarkvara.

Re "ei saa";kirjaviga?
Kas tõesti on taustpildil mõtet?See on lihtsalt hämmeldav. Mis on maa peal eesmärk lubada dmg-failidel Finderi akna "kaunistada"?
Miks see kummaline on?Selle esmakordne kasutajaliides, miks mitte muuta see atraktiivseks / kaubamärgiga / abivalmis?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...