Küsimus:
Kuidas saab .deb Mac OS X-is lahti pakkida ilma seda installimata?
Thomas
2010-08-31 00:05:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on .deb-fail, mille tahan lahti pakkida ja uurida, kuid mida ei saa installida. Praegu otsin, kust saaksin dpkg OSX-i jaoks alla laadida, kuid ei leia seda. Kui teil on link, siis palun jagage seda.

@Am1rr3zA - aitäh siltide lisamise eest. Mul on vaja veel 7 mainet, enne kui suudan lolida.
Kolm vastused:
#1
+56
topskip
2010-08-31 01:13:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ar on OS X-is juba minu arvutisse installitud. Nii tehke lihtsalt

  ar -x tee / to / deb / file.deb  

see on kõik. Teist tarkvara pole vaja installida.

XCode 4 kasutajad saavad käivitada faili "/ Applications / Xcode.app / Contents / Developer / usr / bin / ar".
@zpletan Miks mitte `/ usr / bin / ar`?
`ar` pärineb XCode'ist (kui te pole seda installinud rakendusega MacPorts / Homebrew / etc), kuid XCode 4 pärineb App Store'ist ja seetõttu ei installi vaikimisi midagi faili / usr / bin. Ma arvan, et saate seda muuta eelistuste järgi, kuid see on vaikimisi.
@zpletan Ma pole kunagi midagi / / usr / bin-i installinud, seega peab `ar` olema vaikeprogrammist. (Kui ma ei eksi täielikult.)
@zpletan, mida ma just kontrollisin: "/ usr / bin / ar" on installitud paketi "DeveloperToolsCLI" kaudu, mis on tõenäoliselt valikuline install (kuid ma ei tea, kuhu ma otsustasin need tööriistad installida)
Tean vaid seda, et järgisin v3 desinstallimiseks Interneti juhiseid ja installisin seejärel v4 ning nüüd saan selle juurde pääseda ainult postitatud tee kaudu. Nagu ma ütlesin, arvan, et eelistustes on valikuline install, mis paneb kõik XCode'i asjad kataloogi / usr / bin, kuid see on valikuline.
Üldiselt see ei toimi.Mul on fail ".deb", mis pakitakse failiga "dpkg" ilusasti lahti, kuid "ar" nurjub, kuna arvab, et pakett sisaldab teistsugust kaustade komplekti, millel on erinevad nimed, kui see tegelikult sisaldab.
#2
+4
Studer
2010-08-31 00:20:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite dpkg installida MacPortsi abil või lihtsalt allikad alla laadida.

Aitäh vastuse eest. Tegelikult kasutasin seda meetodit.
#3
+1
Am1rr3zA
2010-08-31 00:20:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

kui kasutate Darwini porti (nüüd nimetage seda Mac Port), saate installida paketi dpkg ja rohkem (näiteks tehke seda debianis või ubuntus).

pärast Darwini pordi installimist minge ja installige siit dpkg.

lisaks leiate lisateavet dpkg kohta osxis siit.

+1 vastuse saamiseks. Ma ei saanud DarwinPorti allalaadimislehte laadida, nii et ma lihtsalt kasutasin MacPortsi. Aitäh!
@Thomas, MacPorts, endise nimega DarwinPorts
DarwinPorts.com on MacPorts.org-i rebimine. Varem oli MacPorts.org aadressil DarwinPorts.org - vt http://trac.macports.org/wiki/DarwinPortsFraud


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...