Küsimus:
Kui kaua peaks minu MacBook Pro aku vastu pidama?
Alex Koloskov
2010-08-27 01:54:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 2010. aasta mai lõpus ostetud uhiuus Macbook Pro (15 ", i5 2,4 GHz, 4 Gb RAM) ja Apple reklaamib kuni 7 tundi traadita veebi aku kasutusaega, kuid olen järjekindlalt saan tavaliselt umbes 4 tundi, kui ma seda tavapäraselt kasutan, st WiFi on sisse lülitatud ja töötab üsna palju rakendusi, kuid midagi pole liiga näljane nagu mängud või Photoshop. Püüdsin aru saada, kas mu seaded on valed või kas ma kasutan mõned rakendused, mis tõesti tühjendavad akut, kuid ei leia ilmseid probleeme, nii et ma ei tea, mida teised MBP omanikud tavaliselt oma akudest saavad? Kas 4 tundi on tüüpiline või pean oma aku välja vahetama või midagi oma seadistusega tegema? Apple ütleb kuni 8–9 tundi, kas peate kõik traadita ühenduse välja lülitama, ekraani miinimumini hämardama ja võib-olla on ainus töötav rakendus Terminal?

Lihtsalt vahetage eile aku ja see näitab, et alles pärast vooluvõrku ühendamist on laetud 4,5 tundi.
Neliteist vastused:
#1
+19
Ricket
2010-10-06 08:19:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tõenäoliselt töötab teie taustal midagi (näiteks Skype), mis käivitab teie spetsiaalse graafikakaardi, hoolimata sellest, et see ei tee tegelikult midagi graafiliselt intensiivset. See on Apple'i graafikas teadaolev probleem kaardi vahetamise tehnoloogia.

Laadige alla ja käivitage gfxCardStatus ja vaadake, kas mul on õigus. Kui jah, sulgege probleemne programm või kasutage gfxCardStatus, et lülituda käsitsi palju väiksema võimsusega integreeritud kiibile. Pärast seda peaksite saama pikema aku tööea; Ma pole seda otseselt mõõtnud, kuid tean, et saan vähemalt 30 minutit kuni tund lisaelu.

Ja muidugi sõltub see ka sellest, mida te arvutiga teete, millised taustaprogrammid on töötab, ekraani heledus jne.

#2
+13
JBRWilkinson
2010-10-08 03:01:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Käivitage Activity Monitor ja vaadake mõnda aega graafikuid ja statistikat, kui kasutate oma masinat. Kas on hunnik lõime, mis tunduvad olevat „hõivatud”, kuigi te eriti midagi ei tee? Jah? Heitke pilk protsessidele, mis neid lõime omavad, ja vaadake, kas kasutate neid rakendusi tegelikult või raiskavad need lihtsalt teie akut.

Siin on Apple'i tugiartikkel, tutvustab teid kogu asjaga, ka ekraanipiltidega.

Tegin seda ja leidsin, et kaks kõige hullemat süüdlast olid järgmised:

 1. backupd .See töötab Time Machine. Laske sellel töötada - see on oluline ja lõpuks peatub.

 2. 'Flash Player (Safari Interneti-pistikprogramm)' . Kuigi ma ei mänginud ühtegi Flash Video, tundub, et mõned Flash-failid lihtsalt põletavad läbi protsessori, kuna neil pole õiget "tühikäigul" olekut. Minu lahendus sellele oli installida Safari plugin „ClickToFlash”, mis võimaldab teil juhtida, millistel saitidel töötab Flassi automaatselt ja millistel seda teie öeldes.

Lihtsalt tehes (2) kahekordistas aku kasutusaega minu MacBook Pro 2,2-s, kuna suur osa minu Mac-ajast loeb uudiseid ja artikleid netist. Paljudel lehtedel kasutatakse reklaami ja videote jaoks Flashi, mida me teame, kuid te ei pruugi teada, et paljud saidid kasutavad Flashi just nende kenade fontide jaoks, mille nad faili manavad (sIFR-tekst).

Proovin täna õhtul http://clicktoflash.com/ ja puhastan 'Flash Playerit'. Minu aku seisund on 95% ja MBP on 4 kuud vana.
Ma arvan, et selle on asendanud ClickToPlugin, mis on veelgi parem IMO
#3
+3
BinaryMisfit
2010-10-07 16:54:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on MacBook Pro 6,1 (i7, 4GB, 250GB 7200 RPM draiv).

Saan umbes 6–7 tundi, kui kasutan seda sirvimiseks ja e-posti jaoks. Normaalne standard kraam. Parallelle juhtides või mänge mängides saan umbes 4 tundi. Üldiselt olen uue aku kasutamisest väga vaimustuses. Videote vaatamise ajal saan ka 4 tundi välja lükata, mida ma üsna tihti teen.

Minu vana MacBook (kahe tuumaga, 4GB, 5400RPM draiv) annab mulle 3 aasta pärast umbes 3-4 tundi aku.

#4
+2
TrentEllingsen
2010-08-27 03:58:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin oma MacBook Pro 2008. aasta detsembris ja leidsin, et lühikese aku kasutamisel on kaks peamist põhjust.

 Ekraani heleduse ja raskete ressursside programmid (nagu mängud / photoshop, nagu mainisite) 

Näiteks

 • Täieliku heleduse korral saan teha lihtsustusi, näiteks e-posti, AIM-i ja otsida veebist umbes 2 tundi aku täis heledust.
 • See muutub 3 tunniks, kui panen ekraani tasemele, kus ekraanikuva valgustus on välja lülitatud.

Leidsin, et töötades töötab mu aku täies heleduses umbes 1 tund 20 minutit. Adobe After Effectsiga.

Ma ütleksin, et teie aku kestvus on tüüpiline või parem võrreldes nii minu kui ka minu sõpradega, kellel on sama süsteem.

#5
+1
Brian Kim
2010-08-27 05:35:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on sama mudel, MacBook Pro 15 "Core i5 (mai 2010). Sain umbes üle 6 tunni lihtsalt veebis sirvimiseks, vaadates YouTube'is mõnda videot jne. Kui ma videoid ei vaata, siis tõenäoliselt saab 8+ tundi. Mul on tavaliselt heledus seatud umbes 70–80%.

Siin on AnandTechi ülevaade uuest MacBookist. Samuti said nad 8+ tundi kergeks sirvimiseks .

Olen üsna kindel, et Apple'i hinnang põhineb "kergel sirvimisel", mis tähendab:

 • Pole täielikku heledust. ~ 60% tõenäoliselt ..
 • WiFi on sisse lülitatud.
 • Ükski GPU-intensiivne rakendus ei tööta (see tähendab, et Flash-videot ei kasutata)

Proovige ja vaadake, mitu tundi saate.

Minu tavalise kasutamise korral saan umbes 5 tundi, mis on selles klassis endiselt hea.

#6
+1
nOw2
2010-11-22 18:45:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on MBP 15 "i5 2010. Kaheksa tundi on valguse kasutamisel kindlasti realistlik.

Minu jaoks on peamised akutapjad olnud:

 • nVidia kasutamine graafika ootamatult. Näiteks MagicMouse'i MagicPrefid lülitavad masina Intel GPU-st välja! Installige gfxCardStatus, nii et teil oleks menüüribal ikoon, mida saate jälgida ja isegi masinat ainult Intelile sundida.
 • Välk.
 • Ekraani heledus.
 • Protsessori kasutamine.

Viimased paar nädalat olen töötanud väikeses kontoris tavalisest lauast eemal, lihtsalt dokumentide kirjutamine vikisse ja piletisüsteemi värskendamine. Juhtmevaba võrgu kasutamine. Laadin masinat üleöö ja kogu päeva jooksul on aku tühjenenud 7–8 tundi päevas.

#7
+1
Bhaven Jani
2012-05-12 19:37:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on varajane 2011. aasta MBP i7 Intel ning laadin ja tühjendan akut igapäevaselt (st laadin seda 100% -ni, ühendage vooluvõrgust lahti, kasutage seda seni, kuni see langeb 5–10% -ni, siis laadin uuesti) .
Seda tehes on see mulle harva andnud rohkem kui 3 tundi aku aega.

Olen lõpuks kulutanud 400 akutsüklit 8 kuu jooksul.
Erinevatel foorumitel uurides näen, et inimesed soovitavad mul hoida MBP-ga ühendatud toite enamasti ja lasta sellel tühjeneda vaid üks kord mõnda aega.

Ma arvan, et teen seda nüüd ja näen, kuidas see aku jõudlust parandab.

Mul on sama mudel ja ma ei saa seda üldse kinnitada. Minu aku kestvus on 5–6 tundi. Kas on võimalik, et kasutate kogu aeg diskreetset graafikat? Kontrollige seadeid jaotises ** Süsteemi eelistused> Energiasäästja **.
#8
+1
Panadol007
2012-10-10 07:26:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli graafiline disainer töötamas ja kasutasin 2010. aastal oma MacBook Pro-d, väidab ta, et ostis oma MacBook Pro 3 aastat enne (see oleks vist 2007). kasutas tööajal juhtmevaba töö ajal MacBook Pro Photoshopi jaoks ja tema MacBook Pro kestis tõesti 6–7 tundi.

Kuid pärast seda, kui sain oma MacBook Pro kätte ja lugesin palju kommentaare oma MacBook Pro-d kasutavalt sõbralt ja Internetis näib, et me pigistame MacBook Pro-d, et lihtsalt natuke parandada. 7 tundi on vist ajalooline register ja see ei kehti uuemate MacBook Plusi jaoks.

#9
+1
Bobby
2017-12-16 00:18:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 2015. aasta keskel MacBook Pro ja kui ma tegelen kergete ülesannetega, näiteks kirjutan oma esseesid ja sirvin teadusuuringute eesmärgil Internetti, võin oodata keskmiselt 7 tundi.Kui ma mängin ja mängin graafiliselt intensiivset pealkirja nagu Bioshock, kulub pooleteise tunni pikkusel seansil aku 40 protsenti.Kontrollisin Activity Monitori ja Bioshocki energiatoodang oli veidi üle 29. Ma pole kindel, mida need numbrid tähistavad, olgu see protsent tunnis või midagi muud.

#10
  0
Am1rr3zA
2010-08-27 05:01:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et Apple arvutab 8–9 tundi just siis, kui lülitate MacBook-pro sisse ilma traadita ühenduse ja töötavate rakendusteta ning klaviatuurivalgustuseta ja madalaima heledusega.

minu macbookpro hoiab akut keskmiselt 2 või 2,5 tundi.

leiate siit kasulikku teavet.

#11
  0
Vervious
2010-08-27 06:27:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 2009. aasta lõpust MacBook Pro. Isegi kui ma lihtsalt töötlen sõnu ja lülitan wifi välja ning hoian oma ekraani pooleldi heledana ja ühtegi teist rakendust ei tööta, saan maksimaalselt umbes neli tundi. Samuti on välja lülitatud klaviatuuri tuli ja bluetooth.

Loomulikult olen seda kasutanud juba umbes aasta: 2010. aastal sain rohkem kui 6 tundi varem.

#12
  0
nitinr708
2018-05-08 23:20:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin oma Macbook Pro kaks kuud tagasi 2018. aasta märtsis, mis oli toodetud 2017. aastal. See on 13,3-tolline võrkkesta ekraan i5 2.4GHz ja 8GBram ning 256GB HDD

.

 1. Kui WiFi on alati sisse lülitatud ja ekraani heledus on 50%, andis see mulle 3 tundi 20 minutit MAX

 2. Kui WiFi on alati välja lülitatud, on ja ekraani heledus väiksem kui 50%, kuid pidevalt vaadates iTunes'is või VLC-mängijas videot või heli, andis see mulle 5 tundi 30 minutit + mõned boonusminutid enne, kui aku punaseks muutus.

 3. Kui kasutate seda natuke heldemalt, kasutan seda pimedas ruumis, kus ekraan on ainult sisse lülitatud ja wifi puudub.

Elan siiski, et näen seda "kolmandat"!

IN NO VÕIMALIK viis, kuidas jõuda sellega 7-tunnise võrdlusaluseni, et see võrduks vanade Macbook Pro-dega. Loodan, et see aitab!

#13
  0
concorde3eu
2018-08-22 09:57:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lähtesta SMC. https://support.apple.com/en-us/HT201295 Ostsin uue MacBook Pro ja selle aku kestis 4 tundi.See viis selle normaalseks.

#14
-2
Ryan
2018-05-06 13:51:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sain ka uue Macbook Pro 13-tollise puuteriba sünnipäevakingituseks ja aku kestab kauem, seda rohkem ma seda kasutan.Ma arvan, et mida vanem on teie aku, seda kauem see kestab.

Kas teil on selle varundamiseks andmeid?Kas väidate, et liitiumioonaku keemilist vananemist kompenseerib mõni muu energiasalvestusmehhanism või arvutus / hinnang või midagi muud muutub, nagu kohandate oma kasutamist fikseeritud ja pidevalt väheneva absoluutse energiahulga säästmiseks?
See vastus on vastuolus sellega, mida on teaduslikult ja süsteemselt tõestatud.Vaadake lehte https://apple.stackexchange.com/a/245397/119271


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...