Küsimus:
Kuidas eemaldada iTunesilt faile, mis on kettalt kustutatud?
Nick Hawes
2010-08-27 13:34:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ketta puhastamisel kustutasin paar faili oma muusikakogust, mida iTunes haldas. Nüüd, kui proovin seadet sünkroonida, kuvatakse tõrketeade, et see ei saa neid faile sünkroonida, kuna neid pole olemas. Probleem on selles, et ma ei leia neid faile enam iTunesist nende kustutamiseks. Neid ei kuvata, kui otsin sobivaid termineid. Niisiis, minu küsimus on, kuidas ma neid leian ja kas iTunes varjab neid minu eest mingil "nutikal" viisil?

Neli vastused:
#1
+20
nevster
2012-01-07 10:20:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen leidnud lihtsaima ja usaldusväärseima lahenduse siiani! Skripte pole, esitusloendeid / hinnanguid ei kaota jne.

 1. Looge uus esitusloend, öelge temp.
 2. Valige kõik palad, millega soovite tegeleda, ja lohistage need esitusloendisse. Uus esitusloend sisaldab ainult kehtivaid lugusid. Kõik kehtetud palad tähistatakse hüüumärgiga.
 3. Lülitage esitusloendisse ja valige kõik lood, seejärel paremklõpsake ja tühjendage valiku märkimine.
 4. Lülitage tagasi muusika juurde ja sorteerige linnuke - nüüd on kõik sobimatud palad rühmitatud!
 5. Valige need kõik ja kustutage!

Seejärel saate minna ja vaadata lugusid uuesti, et veenduda, et need sünkroonitakse seadmetele.

Teatud seadmete tõttu on sunnitud Windowsi iTunes'i taluma, see tundub mulle kõige lihtsam variant.
Kahjuks näib, et alates iTunes 11-st see enam ei toimi. Kehtetud lood on nüüd esitusloendisse lisatud.
Minu jaoks töötab ikka hästi. Ma kustutasin just mõned palad albumist, valisin siis kõik albumi lood ja lohistasin need esitusloendisse. Niipea kui hakkasin lohistama, näitasid kustutatud üksused hüüumärke ja pärast temp-esitusloendisse langemist ilmusid esitusloendis ainult kehtivad lood.
Hrm. Lihtsalt proovisin uuesti ja tundub, et see töötab. Kas iTunes 11 hiljutine värskendus parandas selle või jätsin midagi varem nägemata.
"Hiilgavalt lihtne" ?? Ma ütleksin, et selline lihtne menüüelement nagu „Kogu korrastamine” vääriks rohkem nimetamist „hiilgavalt lihtsaks” ... Siiski olen nõus, et see tundub kõige mõistlikum viis seda teha.
Lihtsalt mõelge see uuesti läbi - võib-olla on seda lihtsam teha: pärast esialgse valiku tegemist tühjendage nende märkeruudud, liikuge seejärel esitusloendis temp-le ja kontrollige neid, seejärel lülitage tagasi ning sorteerige ja eemaldage kontrollimata
See 95% töötas minu jaoks.Mõnda OGG-helifaili, mida ma ei saa iTunes'is pärast Yosemite'ile täiendamist mängida, ei lisatud temp-esitusloendisse, kuid neil ei olnud ka sümbolit (!).Pidin kontrollitud lugude loendi käsitsi skannima ja nende tühjendama.Minu puhul pole see nii hull, sest mul oli ainult ~ 50 OGG-faili, kuid see oleks tüütu, kui teil oleks palju.OS X 10.10.5, iTunes 12.4.3.1.
#2
+4
mmmmmm
2010-08-27 13:39:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Funktsioonide lisamiseks iTunes'i peaksite vaatama Dougi; s Apple'i skripte. surnud jälgede eemaldamiseks on olemas skript.

#3
+4
Lri
2012-06-04 21:22:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dougi rakenduse AppleScripts for iTunes skript on nüüd osa kommertsrakendusest, kuid 2011. aasta versiooni saab siiski tasuta alla laadida siit.

Siin on lihtsam skript see peaks tegema enam-vähem sama asja:

 ütle rakendusele "iTunes" korda t-ga (hanki raamatukogu esitusloendi 1 failirajad), kui t asukohast puudub väärtus, siis kustuta t lõpp ütle 
See eemaldab iga teise faili, mida pole igal käivitamisel. Põhjus, miks see teie jaoks viie jooksuga tõenäoliselt toimis, on see, et 2 ^ 5 on juba 32, nii et pärast viit käiku oleks endiselt alles 1/32 puuduvatest failidest
@0x89 Teil on õigus, see otsis viiteid, näiteks "rakenduse" iTunes "kogu esitusloendi 1. failide loo üksus 1035". Redigeerisin skripti, et lisada selgesõnaline hankimine.
#4
+3
bmike
2011-08-12 00:38:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ringristmik on pikem, kuid ei vaja skripte.

 1. Eksportige oma teek xml-iga töölauale
 2. sulgege iTunes ja teisaldage need failid töölauale / prügikasti

  • iTunes Music Library.xml
  • iTunes Library.itl
  • iTunes Library Extras.itdb
  • iTunes'i raamatukogu Genius.itdb
 3. Käivitage iTunes - see näeb välja "tühi", kuid kõik teie programmid ja muusika on endiselt olemas

 4. Lohistage kaust iTunes Media oma iTunes'i aknasse - teek vasakus ülanurgas - lohistage kaust muusika või muude kategooriate kohale ja iTunes lisab need uuesti andmebaasi, kuid ainult draivis olevad failid lisatakse
 5. importige salvestatud library.xml faili - see lisab tagasi kõik hinnangud, esitusloendid ja enam mitteolevad lood puhastatakse esitusloenditest


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...